Tretin Krem ve Minoxidil sprey kullanımı etkili mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Talat
  • 601 Görüntülenme
  • 4 Yorum
T

Talat

Üye
Merhabalar, şu anda minoxidil ve tretin krem (diğer ilaçlarıma ek olarak) şu şekilde kullanıyorum:

- Topikal minoxidil %5 spreyi her gün sabahları saç derisine uygularım.
- Tretin krem her gün akşamları kafa derisine uygularım.

Minoxidil'i akşam tretin krem ile birlikte uygulamak daha mı iyi olur? Eğer öyleyse, önce hangi ürün uygulanmalıdır?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler..

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Evet doğru uyguluyon tretin krem akşamları uygulanır çokta etkili bir kremdir akşamları kremi ince bir tabaka halinde uygula 5 dakika sonra spreyi uygula sabah normal minoxil uygula

M

muratcan

Üye
Tretin kremi başlayalı 1 hafta oldu şakaklarıma minoxilden 5 dakika önce sürüp yediriyorum aşırı derece deri soyulması yapıyor her sürmede bu durum oluyor sizce sürekli deri soyulması normal mi? Yoksa krem kullanmayı bırakmalımıyım.

G

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Tretin kremi başlayalı 1 hafta oldu şakaklarıma minoxilden 5 dakika önce sürüp yediriyorum aşırı derece deri soyulması yapıyor her sürmede bu durum oluyor sizce sürekli deri soyulması normal mi? Yoksa krem kullanmayı bırakmalımıyım.
Sürekli olarak ilk bir kaç hafta soyulma yapar sonrası deri kendini alıştırır soyulmalar çok olmaz kremi 2 güne birde kullanabilirsin.

M

muratcan

Üye
Sürekli olarak ilk bir kaç hafta soyulma yapar sonrası deri kendini alıştırır soyulmalar çok olmaz kremi 2 güne birde kullanabilirsin.
Teşekkür ederim cevabınız için peki hergün sürsem sorun yaratır mı?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
259
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
538
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
22
Üst Alt