QUARTZ Minoxidil Saç Spreyi 100 ml Kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Pharmacy
  • 537 Görüntülenme
  • 3 Yorum
P

Pharmacy

Üye
Arkadaşlar QUARTZ Minoxidil Saç Spreyi 100 ml kullananlar forumda var mı, içinde % 10 minoxil olduğu yazıyor diğer markalardan içerik olarak daha etkili olur gibi geldi bana. Diğer minoxidil içeren spreylerin fiyatı pahalı bunun içeriği yüksel olmasına rağmen fiyatı normal seviyede. Ürün açıklaması şu şekilde;

QUARTZ Minoxidil Saç Spreyi 100 ml Kullananlar Yorumları.jpg

QUARTZ minoxidil sprey plus %2 kompozisyon içinde minoxidil %10, pantothenic acid Vitamin B5 ve slikon yağı saçlarım hızlı uzamasını teşvik ederken deriden uygulamada etken maddenin deri altına daha fazla iletilmesini kolaylaştırır. Minoxil saç köklerindeki kan dolaşımını artırarak saçların yerinden uzamasını sağlayarak yeni saç oluşumlarında hızlandırır. Dökülmüş ya da İnce saçların tekrar eski kalınlığına gelmesine katkıda bulunur.

Çift formülü sayesinde saç dökülmesini ve seyrelemeyi önler. Saç Ve deri enfeksiyonlarını ortadan kaldırır ve kafa derisi sağlığını korur.

Düzenli kullanımda 6 ay sonra saçlarda gözle görülür gürleşme ve dökülmede azalma olduğu görülebilir.

QUARTZ Minoxidil Nasıl Kullanır?​

QUARTZ Minoxidili 5 dakika saç derisine nazikçe masaj yaparak 1 ml yada 5 fıs püskürterek az miktarda sprey uygulayın 1 saat deride beklesin.

Ardından iyice yıkayın ve en iyi sonucu almak için işlemi birkaç kez tekrarlayın. Haftada 3-4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Z

Zeyd

Üye
Trendyol'da ürünün açıklamasına baktım Saç derisine uygulayın 5 dakika bekletip ardından yıkayın yazılmış minoxiller böyle kullanılmıyor benim bildiğim kadarıyla saçta bir iki saat beklemesi gerekiyor.

K

Kitchen

Üye
Almayı düşünüyorum ürün açıklaması beni biraz şüphelendirdi açıkçası

E

Ertan

Üye
Ürünü almayı düşünüyorum 1 aylık kullanımdan sonra deneyimlerini yazarım.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
258
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
M
Cevaplar
3
Gösterim
478
sevenup
sevenup

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
24
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
38
Robots
24
Üst Alt