Rozana minoxidil plus %10 kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rookie
  • 516 Görüntülenme
  • 2 Yorum
R

Rookie

Üye
Arkadaşlar rozana minoxidil plus %10 saç deri spreyine kullananlar memnun kalan yada kalmayanlar var mı, açıklamasında %10 minoxil içeriyor. İçeriğinde, Pantothenic acid Vitamin B5, Hint yağı Silikon yağı varmış incelmiş saçların güçlenmesini sağlar yeni saç oluşumunu destekler gibi açıklamalar var.

Ürünün açıklamasında yazan saç derisine uygula 5 dakika sonra yıkayın yazıyor kafamaı karıştırdı bu. Minoxiller böyle kullanılmıyor saçta 1-2 saat beklemesi gerekiyor. Sizce alınacak bir ürünmü pek güven vermesi bana yorumlarında etkili felan yazmışlar.

Bu ürünün 3 çeşidi birde şampuanı var, özellikle şampuan içinde %2 minoxil varmış;

• Rozana Minoxidil Plus %2 Kadınlara Özel Sprey 100 Ml
  • Rozana Minoxidil Plus %5 Erkeklere Özel Sprey 100 Ml
  • Rozana Minoxidil Plus %10 Sprey 100 Ml
  • Rozana Minoxidil Plus %2 Şampuan 150 Ml
Rozana minoxidil plus %10 kullananlar yorumları.jpeg

Rothstein

Rothstein

Üye
Açıklamaları yanlış yazmış olabilirler içinde minoxidil olduğu yazılmış kullanıp tecrübe etmek gerek %5 yada %10 etkisi farksız olur minoxil oranı arttıkça etkisi artacak diye bişey yok %5 yeterli olur ama %10 varsa geçirgenlik olarak daha iyi olabilir.

R

Ragna

Üye
etrafımda yıllarca minoxil kullanım yapmış kişiler gördüm evet kısa süreli güzel sonuçlar verdiğine şahit oldum lakin uzun süreli bir fayda etmediğini biliyorum genetik dökülmen varsa bunlar sana birşey yapmaz.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
258
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
607
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
P
Cevaplar
3
Gösterim
537
E
M
Cevaplar
3
Gösterim
478
sevenup
sevenup

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
17
Üst Alt