Minoxidili ömür boyu kullanmak saçı korur mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mehmet33
  • 477 Görüntülenme
  • 3 Yorum
M

Mehmet33

Üye
Saçlarım şuan norwood 3 seviyesinde yaşım 27 saçlarda aşırı incelme var önlerim gerilemeye devam ediyor 6 ay 3 güne 1 dutasterid kullandım olumlu etkisini göremedim kullanmaa6devam ediyorum minoxidil kullanarak devam etcem başka çarem kalmadı. Ömür boyu kullanarak aynı saçı tutabilir miyiz? Yoksa bikaç yıllık bir şey mi?

R

Reyzen

Üye
Mesela var olan saçlarınız 5 sene sonra acilacaksa minoxidil bunu 7-8 belki 10 seneye çıkartır bu sendeki genetik dökülme şiddetine göre değişir.

Y

Yeniçeri

Üye
korumaz elbet döngüye sokar
Minoxil dht baskılayıcı değil dutasterid kullanırsan belki korur ancak sürekli kan akışını hızlandırmak ilaç kullanmak zararlı olur sonucta kana sürekli tansiyon ilacı karışıyor

sevenup

sevenup

Üye
Avodartla beraber kullanılırsa korur çoğu kişi yan etkilerden dolayı birde işaç kullanmak istediği için devam etmiyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
258
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
607
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
516
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
536
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13
Üst Alt