Procapil saç çıkarır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bylegend
  • 379 Görüntülenme
  • 2 Yorum
B

bylegend

Üye
Procapil, saç büyümesini doğal olarak destekleyen çığır açan bir formüldür. Saç köklerini güçlendirir, daha az saç kırılması sağlayarak saç dökülmesini azaltır.

Procapil, bir DHT engelleyici görevi görür​

Erkeklerde fazla olan testosteron DHT'ye dönüştürülür. DHT veya Dihidrotestosteron, erkeklerin saç tellerini kırılgan, zayıf ve saç dökülmesine daha yatkın hale getiren bir erkek seks hormonudur.

Bunun nedeni, fazla DHT'nin saç foliküllerinde birikmesi ve foliküllerin sağlıklı saç büyümesi için yeterli beslenmeyi engellemesidir. Zamanla, biriken DHT saç köklerinizi hareketsiz hale getirir.

Procapil, saç serumu veya saç uzatma toniği olarak DHT'nin saç dökülmesi üzerindeki etkilerini azaltır. Saç derisine uygulandığında kan akışını artırarak saç köklerinin beslenmesini ve oksijen almasını sağlayarak saç dökülmesini önler.

Procapil saçın incelmesini önler​

Çoğu erkeğin bilmediği şey, saç seyrelmesinin erkek tipi kelliğin ilk belirtisi olduğudur . Saç incelmesi genellikle fark edilmez, ancak saç dökülmesini ve saç dökülmesini geciktirmede anlaşmayı bozar.

Saç incelmesine ne sebep olur, soruyorsunuz? Ailenizde saçsızlık öyküsü varsa, büyük ihtimalle sizde de vardır. Çalışmalar, bazı erkeklerin 18 yaşında erkek tipi kellik nedeniyle saçlarını kaybetmeye başladığını gösteriyor! Ve daha önce de söylediğim gibi, ilk işaret saç dökülmesidir.

Kaynaklar, Procapil'in Biotinyl-GHK içeriğinin, saç köklerinin hareketsiz ve ölü hale gelmemesi için saç köklerini harekete geçirmesini sağladığı sonucuna varıyor. Hareketsiz saç kökleri saç büyümesini destekleyemez, bu nedenle saç hacminizi azaltır.

Procapil saç dökülmesini azaltır​

Yetersiz ve zayıf saç telleri saç dökülmesine neden olur.

Araştırmalar, Procapil'in saç köklerinin yaşlanması ve uykuda olan saç kökleri ile savaşarak saç dökülmesini azalttığını söylüyor. Temelde Procapil, saç tellerinizin artık kırılgan olmaması için saç köklerinin beslenmesini ve sağlıklı kalmasını sağlamaya çalışır. Ayrıca saç köklerinizi güçlendirerek ve saç dökülmesini yavaşlatmak için hücre metabolizmasını artırarak anormal saç dökülmesini önler.

Procapil saçı güçlendirir​

Procapil, beslenme ve oksijen kaynağı sağlayarak saç köklerini harekete geçirerek saçları güçlendirir. Procapil'in içeriği olan Apigenin, sağlıklı saç büyümesini uyaran bir damar genişleticidir.

Procapil, nasıl kullandığınıza bağlı olarak saçı kökten uca güçlendirir. Procapil şampuan, Procapil saç uzatma toniği ve Procapil ile zenginleştirilmiş minoksidil doğrudan saç derisine sürülür ve kök güçlendirilir.

Procapil saç serumu ise saç tellerine sürülerek saç uçlarını korur ve güçlendirir.

Procapil saçlarınızı yeniden büyütmenize yardımcı olur​

Procapil'i kullanarak saçlarınızı yeniden uzatmak istiyorsanız, Procapil ile zenginleştirilmiş %5 Minoxidil kullanmanız gerekir.

Minoxidil ve Procapil, kıl foliküllerine kan akışını artıran vazodilatörlerdir. Minoxidil ve Procapil, uyuyan saç foliküllerini aktive ederek saçları yeniden çıkarır. Bu foliküllere, ilk minoksidil dökülmesinden sonra sağlıklı saç büyümesini kolaylaştırmak için gerekli olan yeterli besin verilir

Procapil bileşenleri nelerdir​

• Biotinyl-GHK — bir saç vitamini biotin formu.
  • Apigenin - narenciye bitkilerinde bulunan bir flavonoid.
  • Oleanolik asit - zeytin ağaçlarından elde edilen kimyasal bir bileşik.

S

Serkanx

Üye
Ben de yeni başladım procapil sprey kullanmaya içeriğini %5 olmasına dikkat ettim şu an bir ay oldu kullanalı en az 6 ay düzenli kullanmayı düşünüyorum bakalım saç çıkışı olacak mı dökülen saçları çıkaracak mı yorumumu güncellerim buradan.

R

Rogue

Üye
Ben 3 ay procapil %5 içeren sprey kullandım deriye sürünce hemen kuruyor etkisi çok tok bence

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
257
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
605
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
516
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
535
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
47
Robots
22
Üst Alt