Minoxil saçımı seyreltti yardım lütfen

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mete
  • 556 Görüntülenme
  • 2 Yorum
M

Mete

Üye
Arkadaşlar merhaba 22 yaşındayım saçlarımda aşırı dökülme yok ama şakaklarımın her iki yanında ciddi açılmalar oluşmuş bunu sonradan fark ettim. Ailemde babamın genetik dökülmesi var yaşı 54 saçları tamamen dökülmüş durumda. Bende doktora gittim genetik dökülme başlangıcı olduğunu minoxil kullanmamı öner günde bir defa her iki tarafa uygulamamı söylemişti. Bende bundan 6 ay önce minoxil kullanmaya başladım şakaklarımın açılmasını engellemek ve güçlenmesi sağlamak için kullandım. Saçlarımı 3 numaraya vurup kullanmaya başladım sürdüğüm yerle şuan seyrelmiş durumda önlerimde açılmalar durdu ancak seyrekleşme fena olmuş durumda saçımı baya döktü endişe etmeye başladım bu geriye dönüşsüz bir şeymi lütfen yardım edin.

L

lusyus

Üye
Üye
Geçmiş olsun kardeşim, 22 yaşında sadece şakaklar açıldı diye önlerim tamamına minoxil uygulamak doğru bir tedavi değil. Yapman gereken sadece şakaklara sürmen gerekirdi. Şuan yapman gerekn minoxil uygulmaya devam etmelisin saçların 12. ayda tamamen geri gelir ve sadece şakaklara günde 1 kere uygulmaya devam etmen gerekli. Dökülen saçlar tekrar çıkacak çtır endişe etmene gerek yok.

Z

Zafer

Üye
Genetikse çaresi yok boş yere para harcarsın maks bir kaç sene ileri atar.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
259
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
538
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
24
Çevrim içi ziyaretçiler
19
Toplam ziyaretçi
43
Robots
23
Üst Alt