Minoxil kalp çarpıntısı yapar mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ogzzturk
  • 317 Görüntülenme
  • 3 Yorum
O

ogzzturk

Üye
Arkadaşlar minoxidil'in kullanımı kalp çarpıntısı yapar mı, ben bir yıldır rogaine solüsyon kullanıyorum ilk başlarda hiçbir sorunum yoktu ancak son 1 aydır ani kalp çarpıntısı oluşmaya başladı. Minoxil uyguladıktan 10 dakika sonra ani çarpıntılar, sıkışmalar ara ara oluyor. Geçen tansiyonumu ölçtürdüm yüksek çıktı. Acaba bu durumun minoxidil kullanımıyla alakası varmıdır? Doktora sorumuştum böyle yan etki yapar mı diye gerekenden fazla kullanmadığın sürece görmen mümkün değil demişti.

S

Serkanx

Üye
Ben de Minoxil kullandığımda göğsümde sıkışma ağrı yapmıştı ara verip tekrar başlamıştım.

A

Alcapone

Üye
Ben günde 2 defa 5 yıldır kullanıyorum hiç bir zaman kalp sıkışması vs olmadı, ama terli, yorgun, fitnestan sonra en az 2 saat gibi durumlarda kullanılmamalıdır.

Panelist

Panelist

Üye
Evet bendede kalp çarpıntısı yaptığı oluyor tansiyon sorunu da yapıyor zaten bu ilacın hafif yan etkilerinden kaynaklanıyor minoxidil normalde tansiyon düşürücü olarak üretilmiş bir ilaç

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
258
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
607
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
516
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
537
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
20
Üst Alt