Minoxil kaç yaşında kullanılmalı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ahmetysn
  • 268 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Ahmetysn

Üye
Evet arkadaşlar benim yaşım 17 neredeyse kel kalma arefesine geldim doktora muayene oldum genetik olduğunu söyledi bana 1 yıl sonra minoxidin kullanmamı önerdi benim saçlarımın ön tarafları aşırı şekilde döküldü sağ ve sol tarafta neredeyse hiç saç kalmadı ön taraftaki saçlarda ise hafiften seyrelme başladı saçlarım çok dökülüyor var olan saçları da çok inceldi saçlarımı yıkarken de bunların da birçoğu dökülüyor baba tarafı da komple kel yani anlayacağınız kel olacağım ben internetten minoxidil diye bi ilaç alıcam biraz araştırdım acaba bu yaşta kullanılması doğru mu? Yani minoxil kaç yaşında kullanılmalı ters bi etki yapar mı?

Y

yenike

Üye
Minoxil kullanım yaş aralığı 18 yaşından küçüklerde kullanılmaz. Geriyatrik popülasyon: 65 yaşından büyüklerde kullanılmaz. Yani doktorunuz ne diyorsa onu yapın bir yıl daha beklemen gerek.

P

Poyraz

Üye
17 yaşında minoxidil kullanma ilerde sorun yaşayabilirsin şimdilik dht önleyici çaylar vitaminler ile idare et

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A

Ahmetysn

Üye
Merhaba minoxidil yerine alopecia %5 procapil sprey kullanıyorum 3. kutuya başladım saç dökülmem durdu yeni saç çıkışı olmuyor kaç ay kadar daha kullanmam gerekli eğer etki etmezse pakdarou minoxil kullancam

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
257
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
161
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
604
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
515
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
534
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
12
Üst Alt