Minoxil Döngüsü Yaşayanlar

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi jwiz
  • 305 Görüntülenme
  • 3 Yorum
J

jwiz

Üye
Sayın hocam minoxil %5 kullanıyorum 6 ay oldu şuan saçlarımı çok döktüğü için seyrelmeler mevcut yeni saç çıkışı halen yok gibi minoxilin bu döngü donemi nedir yani çıkardığı saçları mı döker bu süreçte ne yapılması gerekir ayrica döngü dönemi yaşayanlar etkisi 12. aydan sonra azalıyor ilk başlamadan önceki haline geri geliyor diyorlar doğrumudur bu durum, minoxil bir süre sonra etkisini kaybedermi kullanıyorum ancak tedirginim böyle bir şey olur diye lütfen yardımcı olur musunuz?

E

EmreKR

Üye
Kullanmaya devam etmelisin yarıda bırakırsan senin için daha kötü olacaktır saçları toparlayamazsın ara verip başlasan bile saçların seyrelir

L

lugano

Üye
Minoxilinde bu sorunu var ilk aylarsa saçı çok döküyor her yeni başlamada böyle oluyor

R

Racing

Üye
Ben ikinci kez minoxa başlamıştım saçı felaket döküyor eğer düzenli kullanmazsanız saçları toparlamanız çok zorlaşır en iyisi haftada 2 tane avodart almak saçlar yavaş yavaş dolgunlaşıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
258
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
537
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
55
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
77
Robots
21
Üst Alt