Minoxidil yüz şişmesi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alp23
  • 382 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Alp23

Üye
Arkadaşlar merhaba 2 aydır minoxidil kullanıyorum saçlarıma çok dökülme olmadı yavaş yavaş yeni çıkan tüyleri görmeye başladım ufak ufak saçlar çıkıyor. Şöyle bir şey fark ettim çevremdeki arkadaşlar kilo mu aldın demeye başladı spor yapıyorum fakat ben de fark ettim yüzümde hafif şişlik oluşmaya başlamış gibi yüzüstü yatıyorum arada 4-5 saat geçmesine rağmen yüzüm aynı şekilde duruyor bu duruma kafam çok karıştı acaba yan etki mi yaşıyorum gibi düşünmeye başladım. Bazı yorumlarda göz altında şişlikler yüzde şişlikler oluştuğunu okumuştum hiç böyle bir yan etkiyle karşılaşan var mı? Doktordan hangi bölümden randevu almalıyım?

P

Payitaht

Üye
Çok nadirde olsa böyle durumlar olabiliyor haftada geçmezse doktora git

K

Kilbery

Üye
@Alp23, hocam son durumunuz nedir yüz şişmesi nasıl geçti bende de aynı durum söz konusu ne zaman kullansam hafif yüzümde şişlik oluyor

K

Kelboy

Üye
Ara sıra yüz şişmesi oluyorsa alerjik etkileri oluyordur sonradan inmesi gerekir sürekli oluyorsa doktora muyane olunmalı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
259
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
538
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
44
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
67
Robots
19
Üst Alt