Minoxidil ve finasterid kullananlar bakabilir mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi eryılmaz
  • 225 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

eryılmaz

Üye
Arkadaşlar minoxidil %5, finasterid ve solgar 5 mg biotin kullanmaya başlayacam saçlarım şakaklardan açılmaya başladı ön saç çizgim geriliyor yaşım 24 bu yaşta saçları kaybetmek psikolojik olarak gerçekten zor bir durum. Yaklaşık 2 sene önce başladı dökülmeler. Ailede babam ve amcaların tamamen kel büyük ihtimalle bende kel olacağım. Şimdiden önlemimi almak istiyorum. Bana minoxidil ve finasterid (proscar) nasıl kullanmam gerektiğini yazabilir misiniz? Finasteridin yan etkilerinden dolayı bırakan insanlar gördüm yan etkileri çok mu oluyorda bırakmak zorunda kalıyorlar. Bu ilacı 3 yıl aralıksız kullanırsak kalıcı kısırlık yapma ihtimali var mıdır? Şampuan olarakta konazol düşünüyorum nasıl kullanmam gerekir. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
257
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
161
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
604
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
515
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
534
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
6
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
10
Robots
5
Üst Alt