Minoxidil toz losyon hazırlama

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Trevor
  • 308 Görüntülenme
  • 2 Yorum
T

Trevor

Üye
Merhaba evde kendim minoxidil losyon yapmak istiyorum biliyorsunuz son aylarda eczanedeki minoksidil fiyatları çok yükseldi ve bu fiyatları gereksiz pahalı buluyorum. İnternette bazı Alışveriş sitelerinde minoxidil ürünleri satılıyor ancak bunların sahteleri çok olduğu için güvenip alamıyorum çünkü fiyatları pahalı. Ben de maliyetli olması için hem de güvenilir sağlıklı olur diye ev yapımı minoxidil losyon hazırlayacağım %2, %5 ve %10 oranında hazırlamak istiyorum. Kendim %5 - 10 olanı kullancam ablam %2 olanı. Saf minoxidil losyonu evde yapmak için bilgisi ve tecrübesi olanlar paylaşabilir mi? Bu Minoxidil tozu nasıl temin ediyorsunuz? Güvenilir aldığınız yerler var mı? Berraklık etkisi olarak satılan minoxidiller ile aynı mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

K

Kafaya_taktım

Üye
Buldunuzmu minoksidil

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
259
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
538
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
70
Robots
8
Üst Alt