Minoxidil kullanıp baş ağrısı yaşayan var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bruder
  • 343 Görüntülenme
  • 6 Yorum
B

Bruder

Üye
Merhaba arkadaşlar bundan 3 sene önce minoxidil sprey kullanmıştım hiç yan etki yapmamıştı son 8 aydır kullanıyordum minoxidilin etkisi artsın diye tekrar başladım son 1 haftadır baş ağrısı yaşıyorum özellikle minoxidil kaynaklalımı diye deneme yaptım uyguladıktan 1 saat sonra başlıyor. Önceden oluşmuştu ıslak saça uygulandığımda baş dönmesi kafa ağrısı yaşadığını söyleyenler vardı şimdiki durumlar ne oldu? Halen devam eden var mı? Minoxidil yan etkisi falan bunları merak ediyorum.

M

Melihh

Üye
Ben kullandıgımda kabuklanma ve kasıntı olmustu

D

Demirkan

Üye
Ben 7 senedir minoksil kullanıyorum ilk zamanlar kalp çarpıntısı yapmıştı sonradan azaldı ondan mıdır bilmiyorum gerçi onun dışında bir şey yok

H

Hakonek

Üye
Bende de ne garidtir tansiyon düşüklüğü yapıyor bazense ani çarpıntı her zaman olmuyor ama

hmd

hmd

Üye
Bende kalp çarpıntısı yaptı kesinlikle uzak durulması gereken bir ürün.

L

lusyus

Üye
Üye
Bende kalp çarpıntısı yaptı kesinlikle uzak durulması gereken bir ürün.
Bazen kalp çarpıntısı yapıyor ama çok ciddi bir risk yaptığını hiç okumadım. Vücut zamanla alışıyor minoxile.

S

Serdar

Üye
Çok nadir olarak bendede bazen yapıyordu. En sık kalp çarpıntısı olmuştu.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
257
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
161
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
604
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
515
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
534
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
28
Üst Alt