Minoxidil deride kaşıntı, kuruluk, pullanma, kepek yapıyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi omergnc
  • 289 Görüntülenme
  • 2 Yorum
O

omergnc

Üye
Arkadaşlar günde iki kez sabah akşam minoxidil uyguluyorum sürekli olarak saç derisini yeniliyor sanırım, sürdüğüm yerlerde kaşıntı, kabuklanma, kepek, soyulmuş ölü deri kalıntıları ve aşırı kuruluk var ne yapmalıyım. Bu durum zararlı mıdır? Konazol şampuan kullanıyorum düzeliyor iyileşme oluyor ama 2 gün sonra gene aynı durum var. Minoxidil sürekli olarak bu sorunu yapıyor mı? Çözümünü bilen varsa yazsın lütfen.

Player

Player

Üye
Bu durum zararlı değil ama rahatsız edici oluyor kabuklanma herkeste olmaz ama olanlarda da sürekli devam eder çaresi saç derisine nemlendirici krem sürmek cildin kurumasını engeller

Y

Yardımsever

Üye
Aynı sorun bendede var minoxidili kendim hazırlıyorum için propilen glikol katmadım gliserin kattım ama kabuklanma yine oluyor çözümünü bulamadım kullanan arkadaşlar sizde durumlar nasıl çözümünü bilen var mı?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
258
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
537
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
22
Üst Alt