Mesoplex Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 13K Görüntülenme
  • 48 Yorum
Synergy

Synergy

Üye
Her yerde reklamı çıkıyor saç dökülmesi üzerinden bir çok firma para kazanmaya çalışıyor

O

Okan

Üye
Arkadaşım ürünü ilk sipariş edenlerden hala gelmedi bu nedir böyle ya trendyolda yorumları okudum 15 günde bebek saçlarım çıktı falan yazmışlar şüphe uyandırdı bende dökülmüş saçlar nasıl 15 günde çıkıyor normal çıkanlar zaten sağlıklıdır

B

Bilgili

Üye
Üye
Bayram sonrası doldurduğum mesoplex saç serumu geldi arkadaşlar birazdan veya gün içide detaylı resimli şekilde sizlere bilgi vereceğim çok şaşırdım diyebilirim geldi :)

B

Bilgili

Üye
Üye
Bir kaç forumda gördüm arkadaşlar, mesoplex sanırım bu kadar yoğunluk nedeniyle sanırım geç göndermiş, gelen ürün bir tane
IMG_20220805_171310.jpg

B

Bilgili

Üye
Üye
Arkadaşlar ürün resmi bana gelen kahve açık gibi sıvı olarak açık kahverengi gibi
IMG_20220806_160629.jpg

IMG_20220806_160606.jpg

K

Kullanıcı

Üye
Arkadaşlar merhaba, yeni üye oldum. Ortalama 20 gündür mesoplex kullanıyorum sanırım faydası olmaya başladı tepemde küçük saçlar çıkmaya başladı. 2 kutu sipariş vermiştim. Dermaroller alerji ve tahriş yaptı. O sebeple 1 hafta kullanımı bıraktım ardından devam ediyorum. Şimdilik iyi gidiyor bakalım sonuç ne olacak.

C

Chrisis

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba, yeni üye oldum. Ortalama 20 gündür mesoplex kullanıyorum sanırım faydası olmaya başladı tepemde küçük saçlar çıkmaya başladı. 2 kutu sipariş vermiştim. Dermaroller alerji ve tahriş yaptı. O sebeple 1 hafta kullanımı bıraktım ardından devam ediyorum. Şimdilik iyi gidiyor bakalım sonuç ne olacak.
20 günde saç çıkarmaz sana öyle gelmiştir

Player

Player

Üye
Mesoplex serum kullanan arkadaşlar son durumlar nasıl saç çıkardı mı?

O

oscar

Üye
Piyasada bu ve benzeri bir çok ürün var evet çok etkililer saçı uyarıp güçlendiriyor ama olan saçlar hep yeni saç çıkarmaz bende kullanıyorum benzerini 5 ay oldu. Çok iyi sonuç veriyor ama dökülmeye başladı saçlar 6 aylık bi etkisi var sonra saçlar tekrar dökülüyor. Tamamen dökülmesini diye uğraşıyorum şimdi her gün bir avuç saç geliyor elime

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
596
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
415
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
318
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
659
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
18
Üst Alt