Mesoplex Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 13K Görüntülenme
  • 48 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesoplex saç serumu dökülmeleri önlemek ve yeni saç çıkmasını desteklemek için özel olarak hazırlanmış bir losyondur, bu losyon saç mezoterapisi olarak özel karışımların saçlı derinin dermis tabakasına özel yöntemlerle micro iğnelerle enjekte edilerek saç büyümesini destekler.

Saç derisinin orta tabakasında bulunan ve saç köklerimizi besleyen kılcal damar bu losyon içindeki özel karışımı alarak etkileşime girer, uygulanan ilaçlar (aminoasit, vitamin ve mineral karışımı) süratle etkisini gösterir.

Mesoplex Saç Serumu Kullanıcı Yorumları.JPG

Mesoplex™ Nedir?​

Mesoplex ise yine saç mezoterapisi işlemidir ve özel karışımların saçlı deriye derma roller ile uygulanabilir formu olarak üretilmiştir.

Özel hazırlanan karışım dökülmüş uykudaki saç köklerini uyandırmaya ve yeni bebek saçların çıkmasına büyük destek olarak termal saç haline gelmesine yardımcı olur.

Mesoplex için doğru ve düzenli kullanım çok önemlidir. Bu nedenle istediğiniz sonuçlar için düzenli kullanıma özen gösteriniz.

Mesoplex Saç Dökülmesine Nasıl Yardımcı Olur​

• Yeni saçlar çıkarken vitamin kompleksi kökleri besler.
  • Seyrelmiş bölgelerdeki ki saç hücrelerini harekete geçirmeye yardımcı olur.
  • Var olan saçların daha gür, yoğun, kalın ve sağlıklı büyümesine katkıda bulunur.
  • Cilt altında uyumakta olan saç köklerini ve ayva tüy haline gelmiş saç tellerinizi besleyerek canlandırır.
  • Bu yöntem birçok şampuan, sprey vs.. gibi yöntemlere göre daha iyi sonuçlar elde etmeniz için yardımcı olacaktır.
Dökülen Saçları Kazandırmaya Yardımcı Olarak Mezoterapi Yöntemidir.

Minoxidil ve Aminexile göre daha fazla etkili olur.

Mesoplex Nasıl Kullanılmalı?​

Kliniklerde kullanımında enjeksiyon kullanılması ancak doktorlar tarafından kabul görebilir.

Bu nedenle evde Mesoplex uygulamadan önce “saç derisine 5-6 dakika dermaroller uygulaması yapın.

1. Derma Roller ile Kanal Yolu Açma​

Temiz saç derisine 5-6 dakika boyunca derma roller ile masaj yaparak mezoterapinin orta deri tabakasına ulaşması için gerekli olan kanalları açın.

2. Mesoplex’i Boşluklara Uygulayın​

Eğer ilk defa kullanıyorsanız ağzını açık bekletmeyin.

Serumu sıkıntılı olan bölgelere sıkın ve diğer parmaklarınız ile de masaj yapın. Serumu masaj yaparken hafif kaşıntı hissedilebilir veya saç derisi üzerinde hafif kızarıklık yapabilir. Bu doğal bir süreçtir.

3. Saç Derisini 30 Dakika Yıkamayın​

Uygulama yapıldıktan sonra saç derisinin doğru beslenebilmesi için 30 dakika süresince yıkamayınız. Sonrasında isterseniz yıkayabilirsiniz.

Artık Gerisini Mesoplexe Bırakın​

Mesoplex düzenli kullanımda uykudaki saç hücrelerini uyanmasını sağlayarak tekrar aktif eder. Sürekli kullanımda saçların tekrar dökülmesinin önüne geçer.

Yeni saçlarınızın eskisine oranla daha güçlü ve dolgun olmasına yardımcı olur.

Kullanmayı Bırakırsam Ne Olur?​

Bu ürünü 1 yıl düzenli kullanım sonrası tavsiye edilen kullanım süresi biterse yeni saçlarınız güvenle ve daha güçlü olarak hayatına devam etmesine destek olacaktır.

Mesoplex saç serumu kendi sitesinde geri ödemeli satış fiyatı 250 TL’dir. Ürün boyutu 60 ml 15 günlük kullanım.

Avantajlı ödeme fiyatı 15 günlük 200 ₺. 30 günlük 360 ₺. 45 günlük 480 ₺.

Bu losyonu forumda kullanan arkadaşlar var mı? Deneyimlerini paylaşırlarsa teşekkürler.

H

Hemşir_E

Üye
her gün yeni bir ürün çıkıyor fiyatlar çok pahalı

L

lusyus

Üye
Üye
bu ürünün içeriği nedir hiç bir bilgi yok nette

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Ben estradiol losyondan başka bir ürün kullanmayı düşünmüyorum saç dökülmemi baya azalttı östrojen ve spirolonakton çok etkili dökülen saçları çıkartıyor

M

Mirage

Üye
Dermaroller uygulamasıyla mezoterapi nasıl oluyor normalde mezoterapi deri altına iğne ile besleyici özel karışımı enjekte ediyor dermaroller böyle bir durum söz konusu değil sadece mikro kanallar açıyor deri altı hücresine iletimi hızlandırıyor ama mezoterapi kadar değil

B

Bilgili

Üye
Üye
En güzeli yan etki yaşamadan Finasterid kullanımı arkadaşlar,yan etki yaşayan direk bırakmalı

N

Nobles

Üye
Arkadaşlar ürün minoxidil kadar etkilidir saçları kalışlaştırıcı bio komplex içerir

M

Mirage

Üye
Ben almayı düşünüyorum saç tellerini kalınlaştırır diyorlar, doğru mudur?

G

Gizem

Üye
Arkadaşlar ürün minoxidil kadar etkilidir saçları kalışlaştırıcı bio komplex içerir
Barış bayanlar nasıl kullanacak bunu uzun saçlardan dolayı dermaroller uygulanamıyor

S

Saçım_Yok

Üye
45 günlük kullanım 480 tl saç ektiririm daha iyi

MORDOR

MORDOR

Moderatör
Her ürüne atlamayın hemen biliyorsunuz bir çok saç ürünü çıktı şimdiye kadar hangisi etkili oldu millet hala minoxil dutasterid estradiol kullanıyor

Panelist

Panelist

Üye
Ben anlamadım arkadaşlar şimdi saç mezoterapisimi yapacaz saça

B

babe

Üye
Ben anlamadım arkadaşlar şimdi saç mezoterapisimi yapacaz saça
Hayır dostum dermaroller ile aynı minoxidil kullandığımız gibi ilk önce saç derisine uygulama yapıp ardından losyonu uygulayacağız

E

emekli kel

Üye
Ürün içeriğiyle ilgili bilgi vermemişler sitesinde pek güven vermedi bana

N

Nobles

Üye
Barış bayanlar nasıl kullanacak bunu uzun saçlardan dolayı dermaroller uygulanamıyor
Saçların seyrelen yerlerine uygulanır uzun saçları olan bölgelere dermaroller olmaz dermastamp 1.5mm ile kullanılabilir

S

saçımdökülüyor

Üye
Ürün içeriğini bulabilen var mı? Gerçekten etkisi olup olmadığını anlamamıza yardımcı olur.

E

Ebubekir

Üye
Kullanacak olan varsa saç çıkarsa bizede haber versin bilgilendirsin bizleri

B

Bilgili

Üye
Üye
Biraz önce Facebook da böyle reklam gördüm muhtemelen sürekli buna baktığım için böyle bir reklam geldi
Screenshot_2022-07-12-02-08-40-466_com.facebook.katana.jpg

B

Bilgili

Üye
Üye
Ben firmayı arayıp veya form doldurup ne olduğunu öğreneceğim bakalım neymiş durum

B

Bilgili

Üye
Üye

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
596
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
414
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
318
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
659
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
43
Robots
16
Üst Alt