Mesoplex Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 13K Görüntülenme
  • 48 Yorum
E

Emirhan

Üye
İşe yarayacağını sanmıyorum.

W

Whitelife

Üye
Sipariş oluşturdum 15 günlük deneme ürününden bakalım ne olacak süreci paylaşırım arkadaşlar
IMG_20220712_110335.jpg

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
İstediğiniz sonucu umarım alırsınız bizde merak ediyoruz ilk 15 gün ücretsiz gönderimi var. Arayıp bilgi aldınız mı hocam ne kadar sürede saç çıkarıyor, vertex bölgesini kapatır mı falan

K

Keskin

Üye
Bende sipariş vercem bakalım sonuçları nasıl olacak merak ettim

Y

yenike

Üye
Sitesinde böyle bir bilgi var, eğer memnun kaldığınızı beyan ederseniz ücret havale veya kredi kartı ile talep edilir. Eğer memnun kalmazsanız ücret talep edilmez. 15 günde saçlardaki etkisi hemen anlaşılmaz ki

T

talihsiz

Üye
30 gün yapsalardı en azından etkisi biraz daha anlaşılabilirdi

S

Serkanx

Üye
Serum hangi yaş aralığında faydalı oluyor bilgi var mı?

E

Emekçi

Üye
Saç kıran içinde sonuç verir mi?

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Saç kıran içinde sonuç verir mi?
Saç kıran ayrı bir sorun vücudun bağışıklık sistemi ile ilgili mesoplex serumun etki edeceğini sanmıyorum saç kıran olduysanız fazla zaman geçmeden doktora muayene olun zira düzelmesi zorlaşır

L

lastmorn

Üye
Üye
Arkadaşlar kendiniz losyon yapın çok daha etkili östrojen losyon kullanım sonucu resimlerimi paylaştım benim konuma bakabilirsiniz

H

Holosko

Üye
içeriği hakkında herhangi bir bilgi var mı?

G

glikoz

Üye
3E5CD32E-416B-4D3F-B09D-A52F417CD6EF.jpg
3AC3E4A6-2B40-4812-8891-A69468321283.jpg
8EC0D97D-FA5B-499A-9141-DFD45785C70E.jpg

Ürünü sipariş ettim fakat aldığım ürünün rengi görsellerinden farklı sizce normal mi

Not: Ürünü henüz kullanmadım çünkü emin olamadım.
(Ürün ile birlikte gelen dermaroller 0,75mm 540 iğneli DRS marka)

Son düzenleme:
A

awrlords

Üye
Bende aldım ürün gelince resmini yüklerim

H

Holosko

Üye
C

Chrisis

Üye
Üye
Mesoplex saç serumu içindekiler

Oleanolik Asit, antioksidan, antimikrobiyal, antienflamatuvar ve antiaging etkileri bulunan oleanolik asit cildi sıkılaştırıyor ve cilt lekelerine de iyi geliyor

Biotinoyl Tripeptide-1 yeni saç gelişimini destekler ve saç depigmentasyonunu engeller. Saç derisini güçlendirirken kafa derisini kan dolaşımını uyarır.

Chrysin, arı poleni ve propolis'te bulunan flavonoid bir bileşiktir.

Myristoyl Pentapeptide-17 Peptit saç dolgunluğunu iyileştirir, keratin genlerini uyararak kirpik büyümesini artırır ve daha kalın ve daha uzun kirpiklere neden olur.

Myristoyl Hexapeptide-16, saç ve kirpik büyümesini destekleyen bir peptit saç kökünü daha uzun ve dolgun kirpikler için güçlendirebilir ve şekillendirebilir ve kirpiklerin hacmini gözle görülür şekilde artırabilir.

Myristoyl Tetrapeptide-12, miristik asit ve Tetrapeptid-12'nin reaksiyon ürünüdür, saç ve kirpik büyümesini uyaran bir peptittir.

Tocopherol vitamin E aktivitesi gösterir.

Caffeine saf kafein kan dolaşımını hızlandırır

Propanediol, losyon gibi kozmetiklerde, temizleyicilerde ve diğer kişisel bakım ürünlerinde kullanılan yaygın bir bileşendir. Propilen glikole benzeyen bir kimyasaldır, fakat ondan daha güvenli olduğu düşünülmektedir.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
597
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
417
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
371
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
321
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
663
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
56
Robots
19
Üst Alt