Bioxcin Minoxidil %5 Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Deniz
  • 802 Görüntülenme
  • 7 Yorum
D

Deniz

Üye
Selamlar yaşım 23 bende erkek tipi saç dökülmesi dediğimiz saç dökülmesi var. Uzun zamandır dökülmem vardı son 1 aydır baya artmaya başladı. Bi kaç aydır biocxin minoxidil serum ve forte şampuanı kullandım ama hiç bir sonuç alamadım. Ayrıyetten Solgar 5000 mcg biotinede başladım. Şimdi alpecin kafein şampuan ile hair forte sprey kullanıyorum çok kullanan okudum. Henüz kullanalı yeni oluyor ama kullanan varsa faydası hakkında bilgi paylaşırsa sevinirim. Eğer faydası yoksa tekrar almayım diyorum. Ayrıca minoxil de devam etmeyi düşünüyorum ama ikisi bir arada nasıl etkileri olur sizce? Yardımcı olursanız bu ikili sprey dökülmeyi önler mi? Zira ben bioxcinden fayda görmediğimi söyleyerek yardımcı olmuşumdur. Kullanmaya niyetli olan arkadaşlar varsa önermiyorum. Ek olarak birde revigen vinifolin saç spreyi de 2 ay kullandım hiç etkisi olmadı.

Bu ürünü kullandım faydasını gören var mı?

Bioxcin Minoxidil %5 Kullananlar

Z

zweig

Üye
Kaç ay kullandınızda faydası olmadı?

F

Furkan

Üye
Bende saç dökülmesi sorunuyla uğraşıyorum size kullanmadıysanız zigavusun sarımsaklı şampuanını tavsiye ederim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
D

Deniz

Üye
Kaç ay kullandınızda faydası olmadı?
3 aydır bioxcin minoxil kullandım saçımı çok döktüğü için bıraktım, 1 aya yakın hair forte kullanıyorum sizce etkisi olur mu?

K

Kelbanderson

Üye
Çok uzun süre envai çeşit minoxidil ürünü kullandım. Hiçbirisinde rogaine kullandığım zamanki sonucu alamadım. Bir ara Rogan kullandım fena değildi ama bir daha bulamadım piyasada.

Tricomin ve spiro krem kullandım çok iyi geldi. Sonra gümrük olayı olunca getirtemedim yarım kaldı.

Promox getirtmiştim daha doğrusu sitesinden almıştım 3 şişe. Belki de en fazla verimi promoxtan aldım. Gözle görülür çok iyi sonuçlar. Sonra yine gümrük ve kozmetik sorunu çıkınca sitesinden alamadık.

Minoxidilmax sitesinden etkili olacağını düşündüğüm iyi ürünleri yurtdışında yaşayan arkadaşım vasıtası ile aldım. Çok umutluydum fakat istediğim sonuçlar olmadı.

En sonunda bir akrabama söyledim 6 aylık rogaine foam getirttim. Rahatladım ve gerçekten farkediyor. Onu bunu bilmem bu rogaine foam bence en iyisi. Türlü şey denedim hiçbiri rogaine foam kadar verimli olmadı. Benim tecrübem böyle.

(2005’ten beri dökülme ile mücadele ediyorum düşünün artık)

R

reddxx

Üye
Ben bu biocxin minoxilden fayda alamadım 3 ay ara verdiğim minoxa yeniden başlamıştım etkisi olmadı benim gibi etki alamayan var mı?

A

Arbitaj

Üye
Bioxcin ürünleri bana sıkıntılı geliyor bana malesef neden olduğunu bilmiyorum

R

Ryzen

Üye
Ben 8 ay kullandım etkisi oldu diğer minoxiller gibi aynı etkiyi veriyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
259
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
164
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
608
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
517
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
538
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
22
Üst Alt