Yüzüne prp yaptıranlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Meltem
  • 202 Görüntülenme
  • 1 Yorum
M

Meltem

Üye
Merhaba bayanlar ben 1 Eylül'de yüzüme prp tedavisi yaptırdım. İlk hafta yüzümde biraz soyulma oluştu ama 1 ay içinde hiçbir değişiklik göremedim. Yüzümde hafif koyu lekeler, göz altı morlukları ve kaz ayağı kırışıklıkları vardı. Beklentim birazda olsa bu izlerin hafiflemesiydi ama gözle görülür etki göremedim. Belki ilk seans olmasından dolayı etkisini göstermemiştir diye düşünüyorum. Ancak doktorumun asistanı ilk seansta bile beklentilerimş yükseltmişti. Asistan bana ilk seferde bile insanlar farkedecek, ne yaptırdığınızı soracaklar, ışıl ışıl cildinşz parlayacak demişti. Merak ediyorum yüz için prp tedavisi yaptırıpta memnun kalan var mı? Yoksa zararın neresinden dönersem kardır deyip 2. seansa boşuna para vermeyeyim mi?

D

Durubeyaz

Üye
bende ilk seansta fazla etki görmemiştim ama sonradan cildi ışıl ışıl parlatıyor birde cilt yapısına bağlı kesinlikle herkeste hemen etki göstermiyor gittiğiniz yerde önemli tabi hangi malzeme kullandığı felan bunlar önemli

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
286
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
427
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
191
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
209
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
206
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
236
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
16
Üst Alt