Xpecia Tablet Yan Etkileri Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 581 Görüntülenme
  • 4 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Xpecia tablet dünya çapında tanınmaya başlayan bir çok saç dökülmesi türlerini tedavi etmek için üretilmiş, erkek ve kadın olmak üzere iki farklı formu olan saç besleyici gıda takviyesi bir üründür. Ürün içerisinde hiçbir ilaç katkısı bulunmamaktadır. Dolayısıyla erkek yada kadınlarda ilaç yerine kullanılmaz. Her iki tablet içinde erkekler yahut kadınlar için özel olarak bir araya getirilmiş bitkisel ekstreler, vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Özellikle androgenetik alopesi tedavisine yardımcı olması bakımından kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Xpecia tabletin gözlemlenmiş bir etkisi, xpecia tablet cinsellik etkisi veya herhangi bir yan etkisi yoktur. Xpecia tablet tamamen bitkisel ve doğal içeriklerden oluşmaktadır.

Saç dökülmesini durduracak ve dökülmüş saçların tekrar çıkması için büyük destek olacak moleküller, en etkili hali ile Xpecia Erkek yada kadın tablet içeriğinde bir bütün olarak bulunmaktadır. Bu sayede üç ay düzenli kullanımın sonunda saçlarda gözle görülür etkileri fark edilmeye başlayacak, saç dökülmesinin sona ermesi ya da büyük oranda azalması ile süreç olumlu yönde ilerleyecektir.

Xpecia Erkek 60 Tablet İçeriği​

• Saw Palmetto 340 mg
  • Ginkgo Biloba 20 mg
  • B5 vitamini (Pantotenik asit) 24 mg
  • Biotin (B7 vitamini) 2.5 mg
  • Folik asit 0.6 mg
  • Çinko 15 mg
  • L-Sistin 40 mg
  • L-Metiyonin 40 mg
  • Keratin 20 mg
  • Soya izoflavonları 8 mg

Xpecia Kadın 60 Tablet İçeriği​

• Saw Palmetto 170 mg
  • Ginkgo Biloba 40 mg
  • B5 vitamini (Pantotenik asit) 24 mg
  • Biotin (B7 vitamini) 1 mg
  • Folik asit 0.6 mg
  • Çinko 15 mg
  • Demir 17 mg
  • L-Sistin 40 mg
  • L-Metiyonin 40 mg
  • Keratin 40 mg
Ürün içeriğindeki bileşen maddelere baktığımızda cinsellik üzerinde olumsuz etki yapabilecek hiçbir madde bulunmamaktadır. Diğer bitkisel ekstreler bazı kişilerde alerjik reaksiyonlar oluşturabilir. Bu yan etkiler çok hafif düzeyde olup ciddi sonuçlar ortaya çıkarmaz.

Xpecia tablet kullanıp memnun olan yda olmayan üyeler deneyimlerini ve yorumlarını bu başlıktan paylaşarak ürünü kullanacak arkadaşlara yardımcı olabilir.

A

Alahan

Üye
Saç ekimi sonrası 4 ay kullanmıştım fue ameliyatı sonrası besin desteği olarak vermişti doktor, yeni saçların çıkışını desteklemek için yan etkisi olmadı.

R

reddxx

Üye
Bende önlerde seyrelme var 3 yıldır minoxil kullanıyorum etkisi iyice azaldı fayda etmiyor xpeci tableti 3 aydır kullanıyorum pek bi faydası olmuyor

T

Tarcan

Üye
Ben xpecia tableti 6 ay kullandım. Yan etki yaptığını düşünüyorum. Cinsel isteksizlik oluşuyor. Buda içeriğindeki saw palmetto dan kaynaklanıyor olsa gerek. Çünkü diğerlerinin herhangi bir yan etkisi olmadığını biliyoruz

T

taita

Üye
Xpecia taplet kullanımı hakkında bir arkadaşım bana kullandığım zaman saçlarım çok iyi oluyor güzel etki alıyorum diye bıraktığında bu etkinin kaybolacak diye düşünüyorum dedi, muhtemelen bir arkadaşının durumu izah etmişti. Xpecia kimi doktorlar sıklıkla öneriyor kimisi sadece finasterid öneriyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
439
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
181
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
395
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
249
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
399
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
852
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
24
Üst Alt