Uyuzdan kurtulanların yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nilay
  • 181 Görüntülenme
  • 2 Yorum
N

Nilay

Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar şöyle bir sorunum var galiba uyuz hastalığına yakalandım yani uyuz paraziti kaptım. Metrin kullandım en başta işe yaramadı. Daha sonra wilkinson pomad yazdı doktor onu kullanıyorum bugün 4. gün oldu. Her tarafım deli gibi kaşınmaya devam ediyor. İlk gün ilacı uyguladığımda baya iyi gelmişti ama devamında faydası olmadı. Başından böyle bir şey geçen var mı? Vücudum acaip derecede kaşınıyor geceleri uyuyamaz hale geldim artık.

B

bnil

Üye
Canım gecmiş olsun. Ekşi sözlükte konu ile ilgili baslık var oraya bir bak istersen. Ama wilkinson ile yara diye düşünüyorum. Bir de galiba kreval var ama o da aynısı sanki.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
N

Nilay

Üye
Evet wilkinson diğer uyuz ilaçlarına göre çok daha iddialı. Son çare yani. Buda işe yaramazsa ne yapacağım bilemiyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
286
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
427
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
191
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
208
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
206
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
236
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
22
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
35
Robots
9
Üst Alt