Trichos Losyon Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 179 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Realty

Realty

Üye
Başta erkek tipi saç dökülmesi olmak üzere birçok saç dökülmesi türünde rahatlıkla kullanılabilen trichos losyon kadınlarda saç dökülmesi ve saçkıran tedavisi içinde kullanılabilir. Losyon içeriğinde bulunan bitkisel ekstreler sayesinde uyuyan saç köklerini uyandırır var olan saçlarda kalite artışı yapar sürekli kullanımında saç dökülmesini önler. Trichos losyon içinde şunlar vardır; RootBioTec (Bitkisel Kök Hücre), %3 Procapil, Biotin, Saw Palmetto Extract, Darı Tohumu ekstresi, Ginseng Extract, Milk Vect Root, Paraguay Tea, Çin Hayat Üzümü, Zerdeçal, Acı Biber Ekstraktı, Gingko Biloba, Balkabağı Çekirdeği ekstresi, Flax Seed, Centella Asiatica, Atkestanesi bitkisi ekstresi, Nettle, Atkuyruğu bitkisi ekstresi, Yeşil Çay, Kayın ağacı ekstresi, Çörekotu ekstresi, Folik Asit, C vitamini ve B3, B5, B12 vitaminleri içerir. Zengin içeriği sayesinde yeni saç oluşumunu destekler.

Günümüzde saç dökülmesi başta erkekler olmak üzere kadınların da ortak sorunu haline gelen önemli bir estetiksel sorun haline gelmiştir. Özellikle genç yaşındaki erkeklerde görülen kellik problemi çeşide özgüven eksikliğinden tutunda psikolojik kaygılara kadar her türlü soruna sebebiyet verebilmektedir. En sık görülen erkek tipi saç dökülmesi ilk fark edildiği anda vakit kaybetmeden başlanılmazsa zamanla ilerleyerek kişiyi kalıcı kelleye doğru ilerletmektedir. Her zaman da erken yapılan müdahalelerle kalıcı kellik oluşmadan var olan saçlar korunabilir.

Aranızda trichos %3 procapil içeren losyonu kullananlar varsa yorumlarını paylaşabilir mi ürün açıklamalarına yazıldığı gibi etkisi var mı?

Trichos Losyon Kullananlar Yorumları.jpg

A

Ahmetsarı

Üye
Ben de kullanmayı düşünüyorum ancak kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum alışveriş sitelerinde birçok yorum okudum ama emin olamadım etkisi var mı yok mu bilmiyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
596
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
414
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
318
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
659
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
8
Üst Alt