Toppik mi Fixplant mı hangisi daha iyi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi riwer
  • 455 Görüntülenme
  • 2 Yorum
R

riwer

Üye
Burada iki kapatıcı arasında değerlendirme yapalım arkadaşlar, ben 10 yıldır kapatıcılar kullanmış biri olarak hangisinin daha iyi bir görünüm sağlayacağı konusunda fikrim var.

Toppik değerlendirmem;

Toppik saçları az olup seyrek görüntüyü oldukça güzel bir şekilde dolgunluk katar. Çünkü toppik yapısı itibariyle biraz diplere doğru çöker ve fixplanttam iyi kapatır. Fakat siyah saçlar için renk uyumu iyi olmayabiliyor. Saçlara hafif parlağımsı bir renk görünümü verir.

Fixplant değerlendirmem;

Fixplant uğraştırıcı bir yapısı vardır toppike göre daha çok elinizi yorar. Siyah saçlarda toppik'den daha güzel renk uyumu sağlar. Daha fazla yoğunluk için topiğe göre biraz fazla dökmeniz lazım.

DermMatch değerlendirmem;

DermMatch diğer ikisinden farklı bir yapısı vardır, kaliteli ve çok uzun süreli kullanıma sahiptir. Fakat diğer ikisine göre kafanıza dökmezsiniz, süngeri ile sanki pudra sürer gibi açık yerleri hafif tarar gibi uygulama yaparsınız. Şakakları açık kişiler için çok ideal kullanımı vardır.

Bu ürünlerden birini almadan önce dikkat edin piyasada çok fazla sahtesi bulunmaktadır. Bir yerde çok ucuz bulupta, yada diğerlerine göre ucuz bulupta hemen atlamayın, sonra kafanıza dökünce hayal kırılıklığı, renk uyumsuzuğu yaşarsınız.

Bu ürünleri alıpta, deneyimlerini yorumlarını ve sahte çıkmayan siteleride bu başlık altında toplayabiliriz.

O

Osman

Üye
Fixplant merak edenler için yazıyorum kuaförümün ısrarlı tavsiyesi üzerine bu ürünü sipariş edip aldım, sonuç inanılmaz derecede iyi bir kapatıcılık sağlıyor ömür boyu seğrelmiş saçlarınızı o kadar çok iyi görünüm sağlıyorki sürekli kullandığım ürün oldu.

H

hopss

Üye
Bu saç tozlarını uzun zamandır kullanıyorum bir çok marka denedim açıkçası çokta memnun kalamamıştım bir arkadaşımın önerisiyle fixplantı kullanana kadar özellikle spor yapan biri olarak terleyince ıslanınca gitmemesi akmaması olayına bayıldım pudrasını tavsiye ederim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
193
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
219
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
267
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
180
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
263
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
151
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
6
Üst Alt