Sonradan çıkan et beni neden çıkar?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Arkeolog
  • 154 Görüntülenme
  • 0 Yorum
A

Arkeolog

Üye
Sonradan çıkan et beni neden çıkar, nasıl geçer ve nasıl alınır, Et benleri genellikle ciltteki hücrelerin normal bir şekilde büyümesi ve bölünmesi sırasında ortaya çıkan bir tür tümördür. Bu hücrelerin büyümesi sonucu ciltte küçük bir tümör oluşur ve bu tümör, cildin yüzeyine doğru yükselir.

Et benleri genellikle zararsızdır ve çoğu zaman ağrısızdır, ancak bir dermatolog tarafından kontrol edilmesi önerilir. Dermatologlar, bir et beninin kanserli bir benle karıştırılmaması için nasıl tanınacağını bilirler.

Et benleri, yaşlanma, genetik faktörler, hormonal değişiklikler, ultraviyole (UV) ışınlarına maruz kalma veya sürtünme gibi birçok faktörden dolayı ortaya çıkabilir. Bir et beninin nedeni tam olarak bilinmese de, genellikle zararsızdır ve çıkarılmaları gerekmeyebilir. Ancak, bir et beni hızla büyümeye başlarsa veya değişiklikler gösterirse, bir dermatologla görüşmek önemlidir.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
286
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
427
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
191
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
208
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
206
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
236
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
52
Robots
17
Üst Alt