Sivex losyon yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 142 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Sivex losyon nedir ne işe yarar, sivex losyon yorumları, bu losyon cildin nemli kalmasını sağlamak için kullanılan bir dermatolojik üründür. Cildin kurumasını önler ve cildin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca, cildi rahatsız eden kuru veya kaşıntılı bölgelerde kullanıldığında rahatlama sağlar.

Sivex losyon nasıl kullanılır​

Sivex losyon, cildin kuruluğunu önlemek ve nemlendirmek için kullanılan bir üründür. Kullanımı şu şekildedir:

1. Temiz bir cilde uygulanır: Cildinizi temiz ve kuru olacak şekilde yıkayın veya silin.
  2. Düzenli olarak uygulanır: Sivex losyon, günlük olarak cildinize hafifçe masaj yaparak uygulanmalıdır.
  3. Kullanım miktarı: Losyon, cildin tüm alanlarına yeterli miktarda uygulanmalıdır.
Lütfen ürün ambalajında bulunan talimatları ve doktorunuzun önerilerini takip edin.

Sivex losyon ciltte ne kadar süre kalmalıdır​

Sivex losyonun cilde kalma süresi doktorunuzun önerilerine göre değişebilir. Genellikle, cildin gereksinimlerine göre 2-3 kez uygulanması önerilir ve 20-30 dakika kadar cilde kalması gerekir. Daha uzun bir süre kalması istenirse, doktorunuzla konuşun.

Sivex losyon yüze sürülür mü?​

Sivex losyonu yüze sizler de sivilcelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz.

N

Nur

Üye
sivilce ilacı 2 hafta kullandım ama ben henüz faydasını göremedim. Losyon jölemsi gibi kıvamı ama daha sıvı bir yapısı var.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
286
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
427
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
191
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
209
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
206
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
236
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
9
Üst Alt