Saçkıran için kesin tedavisini bilen var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nurullah
  • 193 Görüntülenme
  • 9 Yorum
N

Nurullah

Üye
Saçkıran hastalığım var sürekli tekrar ediyor gittikçe büyümede yapıyor saç ekimi yaptırsam tutarmı bu bölgede ilaç, losyon önerisi olan var mı arkadaslar?

K

Kelboy

Üye
Bu durum da ekim değilde prednol tedavisi düşünebilirsin dökülen bölgelere kortizon yüklemesi yapılabilir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
N

Nurullah

Üye
prendnol kullanmadim sadece diprasyon kortizon kullandim ve gercekten cikardi saclarimi ama prednol uzun süre kullanmak gerekiyor sanirsam

E

Eleanor

Üye
Biraz sarımsağı dövecekle ez saçkıran olan bölgeye sür 5 dakika beklet bi süre yanma olacak daha sonra yıka saç gelmeye

N

Nurullah

Üye
@Eleanor reis sarımsağı saçkıran ilk çıktığı zaman yaptım erkek olanda gercekten ise yariyor ama surekli başka yerden çıkıyor o yüzden acı verici

C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Hastalığın aktif olduğu durumlarda saç ekimi yapılmaması gerekir çünkü ekilen saçlarda dökülür. Bağışıklık sistemiyle alakalı bir durum diğer bölgelerde atlama yapabilir. Dermatoloji bölümüne gitmelisiniz. Düşük dozda kortizon iğneleri ile tedavi ediyorlar. Ha saç kıran hastalığının üzerinden uzun zaman geçmiş, dökülen saçlar gelmiyor ve hastalık aktif değil ise doktor onayı ile saç ekimi yapılabilir

N

Nurullah

Üye
Hastalığın aktif olduğu durumlarda saç ekimi yapılmaması gerekir çünkü ekilen saçlarda dökülür. Bağışıklık sistemiyle alakalı bir durum diğer bölgelerde atlama yapabilir. Dermatoloji bölümüne gitmelisiniz. Düşük dozda kortizon iğneleri ile tedavi ediyorlar. Ha saç kıran hastalığının üzerinden uzun zaman geçmiş, dökülen saçlar gelmiyor ve hastalık aktif değil ise doktor onayı ile saç ekimi yapılabilir
şuan hala aktif gözüküyor seneye saç ektireceğim galiba önce doktoruma gideyim

R

Raul

Üye
Sarımsak bir sürü ilaç iğneyle kanatıp bir şeyler sürmek hepsini denedim olmadı kesin çözümü yok erken safhada doktora gitmek gerekir

M

Merlin

Üye
Sarımsak bir sürü ilaç iğneyle kanatıp bir şeyler sürmek hepsini denedim olmadı kesin çözümü yok erken safhada doktora gitmek gerekir
Ne ilacı kullandın abi

N

Nurullah

Üye
antidepresan ilacı yani sıkıntı stres tetikliyormuş

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
378
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
224
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
359
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
363
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
215
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
343
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
45
Robots
15
Üst Alt