Saç siyahlatan sabun yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi DarkAngel
  • 428 Görüntülenme
  • 0 Yorum
D

DarkAngel

Üye
Arkadaşlar merhaba saçlardaki beyazlıkları kapatan bir sabun öneriniz var mı daha önce hiç saç beyazlığını kapatan sabun kullanan arkadaşlar bu tür ürünler hakkında kullanım deneyimlerini paylaşabilirler mi benim saçlarda yoğun bir şekilde saç beyazlaması var özellikle son 2-3 yıldır yanlarında üstlerim aşırı miktarda beyaz saçlarla doldu beyazlamaların önüne geçmek için vitaminler kullanıyorum biotin çinko sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum sarımsaklı yoğurt tahin meyveler sebzeler belli oranlarda düzenli miktara tüketiyorum gene de beyazlamalar devam ediyor. Bu internette gördüm bir tane saç siyahlatan sabun varmış adı SoapCover alışveriş sitelerinde kullanıcı yorumlarına şöyle bir göz attım memnun olan var olmayan var kullanımı zor diyen var yani ben de pek sabun kullanma taraftarı değilim ama normalde şampuan arıyorum Bir de bu ürünü denemek istedim. Bu sabunu kullananlar ya da buna benzer başka marka sabun kullananlar saç siyahlaştırıcı kırlaşmayı önleyen uzun süre e rengini sabit tutan akmayan herhangi bir sabun kullanan arkadaşlar varsa önerileri tavsiyelerini bekliyorum çünkü bu konuda çok sıkıntı yaşıyorum yani beyazlamaları pek hoşuma gitmiyor yani böyle kullanma pratik olacak hızlı şekilde beyazlatacak akmayacak terlemede falan sorun yaratmayacağız bir sabun kullanıp beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyorum yardımcı olursanız teşekkürler.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
193
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
219
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
267
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
180
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
263
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
151
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
78
Çevrim içi ziyaretçiler
39
Toplam ziyaretçi
117
Robots
24
Üst Alt