Saç ekimi sonrası saçları kazıtmak veya makine ile kısaltmak

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ergün
  • 252 Görüntülenme
  • 3 Yorum
E

Ergün

Üye
ekim yaptırdıktan sonra ekim alanını makasla kısaltabiliyoruz ancak ekimden 5 ay sonra ekim yapılmış bölgelere makine yada jilet değdirmemek gerekiyor diye biliyorum. Bu bilgi Asmed yönergesinde okudum ordan biliyorum. Ekilen bölgelere böyle bişey yapmayacağım ama neden yapılmadığını merak ediyorum.

Ben genelde saçımı kısa tutan biriyim yılın yarısı normalde saçımı kazıtıyordum. Böyle görünmeyi beğendiğim için. Şimdi ekimden sonra bunu yapabilsem, ekilen saçların çıkışlarını ve süreci çok daha net görmeyi sağlardı. Kazıtmak felan dikkatli olamayız, deriyi keseriz vs diye mi izin verilmiyor nedir olay tam olarak aydınlatacak olan var mı?

N

NoMore

Üye
Bende merak ediyorum

C

Captcha

Üye
1 ay sonra rahatlıkla kısaltabilirisin, hatta 1 ay sonra toppik bile kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz, saçlarınızı kstirmeniz sizin yararınıza.

X

Xaetron

Üye
Ben olsam tamamen iyileşmesini beklerdim riske atmazdım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
140
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
181
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
185
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
355
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
21
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
35
Robots
7
Üst Alt