Saç ekimi sonrası losyon ve şampuan tavsiyesi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Donvito
  • 219 Görüntülenme
  • 2 Yorum
D

Donvito

Üye
Merhaba arkadaslar 2 hafta önce saç ekimi yaptırdım 4200 greft ekim oldu. Saçım ince telli ve yağlı olduğundan dolayı 10 senedir bioxcin genesis sampuan kullanıyorum.

Doktorum sorduğunda bana hiçbir şampuan ve losyon önermemişti ancak eczacı arkadaşıma sorduğumda ketoral şampuan ile bepanthol losyon kullanabilirsin demişti. Ben de ketoral şampuan kullandım biraz iyi geldiği gibi.

Sizce bu normal mi arkadaslar?

Sitede baya yorumları izliyorum sac ettirenler falan hep vitamin ya da şampuanlar kullanıyor acaba bunları doktorları mı önerdi?

Forumdan bir arkadas da medobiotin habı cok iyi dıyor.

Sizce ek bi takviye yapmalımıyım? Öereceğiniz birsey var mı? Saygılarımla.

DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Şampuan olarak ne kullandığının aslında bir önemi yok diye düşünüyorum, yinede kaliteli bir şampuan kullanmanız iyi,kullandığınız şampuan iyidir ekxtra olarak medobiotin saç ve tırnak için etki eden bir ürün özellikle saç ekimi sonrası losyon olarak dış tedavi yanlış anlmadıysam kullanmanız fayda sağlar minoxil kullanmayın

A

Aytekin

Üye
Hocam ilk 1 ay bebe sampuani kullan sonra sacini temizleyen neyse onu kullan hiç önemi yok organik içeriği olan kullanabilirsin

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
102
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
258
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
128
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
252
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
146
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
317
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
20
Üst Alt