Saç Ekimi Sonrası Kullanılan İlaçlar, Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 410 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Saç dökülmesi ve saç ekimi sonrası yapılacaklar kullanılan ilaçlar ile ilgili tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz sorularınız var ise lütfen paylaşın ki sizin için elimizden gelen tüm cevapları verelim arkadaşlar Bu gün yanlış ya da eksik bilinen ve bazı şehir efsanelerini dile dökelim dedim. Saç gelişimi konusunda çok bilgi eksikliğini gözlemledim ve halkımız pek araştırmadığı için hazır cevaba konup inanmayı seçtiği için bir şeyleri açığa çıkarmak istedim.

Saç Ekimi Sonrası Şampuan

Hangi şampuanı kullanırsanız kullanın şampuana ümit bağlamak akıl işi değildir. Sadece kafa derinize ve saçlarınıza zarar vermeyen bir şampuan bulun. Kafanıza etkisi %15 falandır. Önerim olarak Prozinc Plus veya Sebamed olabilir. Şampuan içeriğini araştırmanızı çok öneriyorum saç ekim sonrası dalin şampuan kullananlar var lütfen saç ekimi sonrası dalin şampuan kullanmayın saç çıkarmaya hiç bir etkisi olmayan bir ürün. Çünkü saç ekimi için çok büyük miktarda ücret ödediniz ve içeriğinde saç dökülmesine etkisi kanıtlanmış uluslararası testleri geçmiş şampuanları tercih ediniz.
şampuan .jpg

Saç içeriden ve kanla beslenir.

Dışarıdan kullandığınız bakım ürünleri yine minik etkiler gösterecektir ama önemli olan beslenme düzeniniz ve kullandığınız vitaminlerdir. Ne kadar uzun süre kullanırsanız o kadar iyi çünkü saç çok yavaş gelişir geç etki gösterir. Oral yolla takviye almanızı öneririm. Kerozan gibi vitaminleri kullanıp 4-5 ay saçını gözlemleyebilirsiniz. Dermaroller kullanarak daha fazla güzel etkiler almayı tetikleyebilirsiniz.

Saç Ekimi Prp ve Mezoterapi Yaptıranlar​

Yine bunlara ümit bağlayıp inanmak bir kadar mantıksız. Saça etkisi azdır. Pek bir olumlu etki beklemeyin (olumsuz yanı yok) Kendim 4 ay boyunca gittim deneyimledim. Var olan saçları korumaya yöneliktir bu iki alternatif tedavi ama çok bir önemi yoktur. Saç ekimi sonrası yaptırmak ve yaptırmamak arasında kalırsanız biotin almanızı tavsiye ediyorum. Saç ekim merkezleri prp için sizlere saç ekimi içinde paket sunumu yapıyor herhangi bir ücret almayı taahhüt ediyorlar alın derim.
prp yaptıranlar.jpg

Finasterid

Bu molekül bu işteki en büyük başarıdır. Gerçekten radikal değişikler sağlayan ve saç çıktı dedirtecek bir yöntemdir. Kullanıcılar çoğunlukla plasebo etkisini kendisine oluşturdukları için psikolojik olarak yan etki yaşıyorlar. Araştırın, erkekler için bu ilacı önerebilirim. Saç ekimi sonrası süreçte özellikle saçlarınızın daha sağlıklı ve daha iyi çıkışlar için ülkemizde eczanelerde satılan proscar kullanmanızı tavsiye edebilirim. Maddi durumu yerinde olanlara propecia kullanmalarını tavsiye ediyorum. Yan etki konusunda çoğu kullanan kişiden sadece %2’sinde yan etki ortaya çıkmıştır. İlacı bırakanlar yan etkiyi kısa sürede kaybetmişlerdir. İnternet ortamında çok fazla abartıldığını düşünüyorum. Uzun zaman önce okumuş olduğum bir makalede aynı gün ve aynı saate zaman aralığında alınırsa yan etkisi olmadığı okumuştum. Saç ekim doktorları saç ekimi sonrası süreçte öneriyorlar.
finasterid kullananlar.jpeg

Saç ekimi​

Malasef bu operasyonu merdiven altı yapan yerler oldukça fazla. Gerçekten profesyonellikle çalışıp doğru doktor sayısı çok az. Süslü sözlere ve vip araçlara inanmayın dostlar. Bu operasyon ticari amaç fazla güdüyor sizden para koparmak için her türlü cümleyi söyleyebilirler. Saç ekimi konusunda nelere dikkat ediyor buna bakın. Kendi saç durumunuzu tanıyın örneğin saçınız ince ve cansızsa tek operasyon için gelip size 5000 greft diyorsa doğruca o merkezden uzaklaşın.

B

Bilgili

Üye
Üye
Saç ekimi öncesi saçlarımız greftlerin 2 3 lü olanları olabilir bu gibi greftler saç ekimi esnasında zarar görebilir diyen var bu durumda ne yapmalı arkadaşlar

C

Captcha

Üye
Saç ekimi sonrası kullanılan şampuan, vitamin kadar , saç ekimi yaptırdığımız yerin önemi. Saç ekim merkezi Doktor üzerine kurulu bir merkez mi yoksa saç ekim merkezinin yerli bir ekibimi var? Önemli olan saç ekimi beğendiğiniz kişinin saç ekim sonuçlarını hangi ekip yaptı. Saç ekimi sonrası yapılması gerekenler sınırlı bir durumda diyebilirim. Vitamin Şampuan gibi gibi

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
0
Gösterim
161
DijitalDoctor
DijitalDoctor
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
216
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
0
Gösterim
264
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Cevaplar
0
Gösterim
218
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
648
İsmail
İ
Realty
Cevaplar
0
Gösterim
216
Realty
Realty

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
17
Üst Alt