Saç dökülmesine karşı en iyi şampuan hangisi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Pusher
  • 349 Görüntülenme
  • 3 Yorum
P

Pusher

Üye
23 yaşındayım saçlarım gittikçe yanlardan dökülmeye başladı elimi saçıma attığımda çok fazla saç geliyor çok kolay kopuyor bazı saçların kökler beyaz şeklinde. Saç dökülmesini önlemek için birçok bitkisel losyonlar kullandım şimdi bioxcin genesis şampuan serum kullanıyorum faydası varmı anlamıyorum. Bu tür ürünleri kullanmama rağmen çok fazla bir sonuç elde edemedim. Bu gidişle kel kalacağım şampuan arayışı içindeyim. Piriorin, Bioxcin, folixir, zigavus, revigen gibi markalar var.

T

Turan

Üye
Mevsim değişiklikleri, stres, demir eksikliği gibi nedenler saç dökülmesine yol açan başlıca etkenlerdendir. Şampuanlar çözüm olmaz eğer seyrelme durumu varsa doktora gidin.

DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Merhaba bitkisel içerikli şampuan kullanmalısın. Kimyasal içerikli şampuanın içindeki maddeler de saç dökülmesini tetikleyebilir. Saça en az zararı verecek olan markalar en iyileridir.

H

Holosko

Üye
Genetik dökülmeyse çaresi yok şimdiden minoxil, proscar, estradiol gibi losyon ilaçları araştır.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
378
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
224
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
359
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
363
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
215
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
343
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
9
Üst Alt