Saç Çıkaran Mavi Su Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi EmreKR
  • 552 Görüntülenme
  • 6 Yorum
E

EmreKR

Üye
Saç Çıkaran Mavi Su Yorumları

Günümüzde saç dökülmesi sorunu başta erkekler olmak üzere kadınlarda da sıklıkla görülen önemli estetik sorunlarından biri haline gelmiştir. Androgenetik Alopesi tip saç dökülmesi tedavisi bilimsel olarak kesin bir çözümü olmadığı için bu sektörde bir işe yarayan yaramayan bir çok ürünün raflarda yerini almasını sağlamıştır. Özellikle bu durumu fırsat bilen bazı kişisel satıcılar bildiğimiz anti androjen ilaçları kimyasal çözücüler ile çözerek losyon haline getirip adeta kendileri tedavisini bulmuş gibi pazarlama yapmaktadır. Bilindiği üzere genetik tipte saç dökülmesinin iki ilacı vardır. Bunlardan birisi anti androjen finasterid, dutasterid diğerise minoxidil'dir. Bu tür ilaçları karışım yaparak saç çıkarıcı, saç çıkaran mavi su yada mavi serum olarak merdiven altı satmaktadırlar. Markası olmayan bu tür losyonları içeriğinde hangi madde var etkileri neler açıklamıyor yazmıyorlar. Çünkü açıkladıkları zaman bilinen ilaçlar ile yapıldığı ortaya çıkacaktır.

Son yıllarda herkesin aklında olan forumlarda konuşulan bir bakım ürünü olan mavi serum, mavi su gibi kişisel olarak satılan ürünler tamamen antiandrojenik içerikli ve minoxidil ile karıştırılarak yapılmıştır. Diğer kişisel olarak satılan bazı mavi su gibi ürünler ne olduğu belli olmayan losyonlardır. Saç çıkartıcı olduğunu iddia eden edilen mavi su saç dökülmesini durdurduğu ve saçlarım daha gür çıkardığı söyleniyor. Özellikle erkeklerde kellik sorununa çözüm olduğu sanılan mavi su başta sosyal medya olmak üzere pek çok yerde el altından satılmaktadır. Kullanıcılar bu tür merdiven altı satılan ürünleri almamalı uyanık olmalıdır. Bu tür ürünlerin sağlık bakanlığı onayı olmadığı gibi sağlığa zararlı maddelerde ihtiva edebilir.

Mavi su saç spreyi, artık her yerde çeşitli markalar adı altında karşımıza çıkmaktadır. Bu tür ürünlerin yaygınlaşmasına el altından satılan ve kullanıcılar da ilgi uyandıran mavi su yada saç çıkaran mavi su yada serum gibi popüler isimlerin etkisi yüksektir.

Mavi su saç losyonu son zamanlarda bu kadar popüler olmuşken kullanıcıları bu konuda uyararalım istedim. Sağlık bakanlığı izni olmayan hiçbir ürünü almayın ve aldırtmayın. Kendiniz bu losyonları hazırlayabilirsiniz. Forumda her türlü anti anadrojem etkili çok etkili losyon tarifleri bulunmaktadır. Kullanıcılar arası etkileşimde bulunarak antiandrojen serumlar ilgili etkileri hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Forumda bu tür mavi losyon kullananlar varsa memnun kalıp kalmadığını olumlunyada olumsuz yorumlarını paylaşabilirler.

Ekli dosyalar

• Saç Çıkaran Mavi Su Kullanıcı Yorumları.jpeg
    Saç Çıkaran Mavi Su Kullanıcı Yorumları.jpeg
    21.5 KB · Gösterim: 1,199
K

Kaandemir

Üye
Ben bazı sosyal medya sayfalarında satış yapan kişilere düzgün yorum yazdım etkisi olmadı dedim yorumu hemen siliyorlar

Ö

Önder

Üye
Bazı yerlerde renkleri pembe olan var açık renkte olan var bunlarda aynı heralde

E

Eray

Üye
Ben 2 tane faceden almıştım saçıma iyi gelmişti hafif karartma yapmıştı 6 ay kullanacaktım ama satıcıyla irtibat kuramadım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
597
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
416
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
319
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
661
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
1
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
1
Robots
20
Üst Alt