Revox At Kuyruğu Serumu Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hairs07
  • 276 Görüntülenme
  • 0 Yorum
H

Hairs07

Üye
Revox at kuyruğu serumu içinde bulunan at kuyruğu bitkisi, saw palmetto, b3 vitamini ve bitkisel özütler sayesinde incelmiş saçları eski sağlığına kavuşturmak için ve saç dökülmelerinin önüne geçmek için üretilmiş özel bir formülasyona sahiptir. Serum içinde bulunan anagain özel karışımı sayesinde saç kökü hücrelerini besleyerek daha sağlıklı saç teli uzatmalarına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden üretilen AnagainTM saçları kökten uca besleyerek hızlı uzamalarına büyük destek olur saçların gürleşmesine ve dolgunu kazanmasına yardımcı olur. Saçlar gerek vitamin eksikliği gerekse mevsimsel değişimlerden olumsuz etkilenerek dökülme sürecine girebilir. Revox at kuyruğu serumu şte bu anlarda saçların ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayarak canlılık sağlar. Ayrıca içine eklenen biotin vitamini ile de saç tellerinin normalden daha kalın büyümesine katkı sağlar.

Revox At Kuyruğu Serumu 100 ml fiyatı 219 tl.

Merhaba arkadaşlar saçları hızlı uzatmak saç incelmelerini önlemek ve genetik saç dökülmesi için revox at kuyruğu serumunu kullanıp memnun olanlar var mı almayı düşünüyorum ama almadan önce kullanıcı yorumlarına bir bakmak istedim memnun olan ya da olmayan arkadaşlardan yorum bekliyorum tecrübelerinizi aktarırsanız çok memnun kalırım.

Revox At Kuyruğu Serumu Kullananlar Yorumları.jpeg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
596
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
415
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
318
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
659
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
43
Robots
20
Üst Alt