QL Vitamin Complex Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi grkmsntrk
  • 822 Görüntülenme
  • 4 Yorum
G

grkmsntrk

Üye
QL Vitamin Complex genel saç sağlığını korumak, saç kayıplarını önlemek, yeni saç oluşumlarını desteklemek ve hızlı saç uzamasına yardımcı olması için üretilmiş içinde bir çok farklı vitamin, mineral ve bitkisel özütler bulunan saç besleyici gıda takviyesi üründür. Vitamin kapsülü içinde bulunan keratin, biotin ve folik asit gibi vitaminler, daha sağlıklı saçlar uzamasını için çok etkili bileşenlerdir. Saçları kökten uza destekler. Saç kopyalarını, genetik saç dökülmesini önlemeye yardımcı olarak kullanılabilir QL Saç Vitamini içerisinde biotin ve keratin başta olmak üzere 17 farklı bitkisel içerik bulunmaktadır. İçinde bulunan biotin aynı zamanda cilt ve tırnak sağlığı içinde oldukça faydalıdır. Tırnakların beslenmesi ve sağlıklı bir şekilde uzamasının sağlanması gibi bir çok etki gözlenebilir.

QL Hair Vitamin, günde 2 defa yemeklerden 2 saat sonra bol su ile tüketilir. 1 kutusu 1 ay boyunca kullanılır, beklenilen etkilerin en iyi şekilde görülebilmesi için kişinin saç sağlığının durumuna göre minimum 2-3 ay boyunca kullanılması gerekir. Fiyatı 60 tablet 349 tl.

QL Vitamin Complex İçeriği​

• Biotin – 5000 MCG
  • Keratin – 50 MG
  • Vitamin A – 630 MCG
  • Vitamin B2 – 1,4 MG
  • Vitamin B3 – 16 MG
  • Vitamin B5 – 5,2 MG
  • Vitamin B6 – 2 MG
  • Vitamin B12 – 6 MCG
  • Vitamin C – 20 MG
  • Vitamin D3 – 10 MCG
  • Vitamin E – 7,4 MG
  • At Kuyruğu Ekstresi – 80 MG
  • Çinko – 15 MG
  • Yaban Mersini Ekstresi – 7,5 MG
  • Folik Asit – 430 MCG
  • Selenyum – 200 MCG
  • İyot – 42 MCG
QL Vitamin Complex kullananlar arkadaşlar yorumlarını deneyimlerini yazabilirler mi? Saçları güçlendirip dökülmeleri önlüyor mu?

QL Vitamin Complex Yorumları.jpeg

Y

Yaren

Üye
2. Kutumu kullanıyorum şuan. İlk kutuda çok etki görmedim beklediğim saçları hızlı uzatmıyor.

hmd

hmd

Üye
Bu saç vitaminini saç dökülmesi için doktor tavsiyesi ile kullanmıştım. Vitamin grupları kullanıldığı andan itibaren etki etmiyor. 2. ayda etki görmeye başladım. Saç dökülmelerim gerçekten azaldı. Saçımın da hızlı uzadığını görebildim. Ben 3 ay boyunca kullanmaya devam ettim. Yaklaşık 6 aydır kullanmıyorum ve dökülmelerim yeniden henüz başlamadı.

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Bu saç vitaminini saç dökülmesi için doktor tavsiyesi ile kullanmıştım. Vitamin grupları kullanıldığı andan itibaren etki etmiyor. 2. ayda etki görmeye başladım. Saç dökülmelerim gerçekten azaldı. Saçımın da hızlı uzadığını görebildim. Ben 3 ay boyunca kullanmaya devam ettim. Yaklaşık 6 aydır kullanmıyorum ve dökülmelerim yeniden henüz başlamadı.
Hormonal dökülmeniz varmı sadece vitamin tableti mi kullandınız?

G

göksu

Üye
Saç dökülmesi için eczacımın önerdiği bir üründür. Kullanıldığı zaman gerçekten saç dökülmesinde etkili bir vitamin complex. Fakat düzenli kullanım şart ben 2 ay boyunca düzenli olarak kullandım ve saç dökülmesi durdu. Yaklaşık 6 aydır kullanmıyorum şuan için dökülme sorunum yok. Benim fark ettiğim bir başka özelliği ise güne dinç başlıyorsunuz ve tırnaklarınız da güzel etki bırakıyor. Normalde ayda 1 defa tırnak kesiyordum kullandığımdan bugüne kadar ayda 3-4 defa tırnaklarım uzuyor ve kesiyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
439
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
181
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
395
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
249
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
399
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
852
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
6
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
8
Robots
25
Üst Alt