Minoxil kullananlar resimli sakal

A

Another

Üye
Minoxil sakal çıkarmak için kullananlar var mı yaş 19 sakallarım tam olarak çıkmadı sadece çene ve faullerin altına doğru biraz belirme var ailemde sakallar genelde seyrek çıkıyor tahminen aynısı bende de olacak minoxil forte kullansam gerçekten faydası olur mu sakal çıkarsa bile bırakınca çıkanlar geri gidiyor diyorlar böyle bişey doğrumudur. Kaç ay ve ne şekilde kullanılmalıdır. Yüzümde bazı bölgelerde çıkan sakallarda çok az seyrek ve güçsüz tüy şeklindeler yani varlar ama güçsüzler minoxidil kullanıp etkisini gören oldu mu?

R

riwer

Üye
Bende sakal yüzde doksan var ama bende gürleşmesi için araştırdım. Sanırım minoxil bırakıldıktan sonra dökülme oluyormuş

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A

Another

Üye
Bende sakal yüzde doksan var ama bende gürleşmesi için araştırdım. Sanırım minoxil bırakıldıktan sonra dökülme oluyormuş
Hocam dökülsün benimki zaten seyrek alıştım biraz önemli değil ektiririm

S

Serkanx

Üye
Ben 1 ay sakal olmayan yere sürdüm işe yarıyor uzamayan sakalları çıkarttı bırakınca eskiye döndü ama çıkanlar yine az uzuyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

C
Cevaplar
1
Gösterim
427
Pakito
P
B
Cevaplar
2
Gösterim
210
Z
R
Cevaplar
2
Gösterim
229
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
239
Punisher
P
E
Cevaplar
0
Gösterim
174
Erdenay
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
264
Luiser
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
20
Üst Alt