Mesotherapy Saç Aşısı Serumu Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Poyraz
  • 644 Görüntülenme
  • 2 Yorum
P

Poyraz

Üye
Arkadaşlar bu aralar instagramda sıkça karşıma çıkmaya başladı belki sizde görmüşünüzdür bende forumda kullananlar belki vardır diye sorayım dedim. Nedir diye 3 gündür bunu araştırıyorum, konu sltınada ilgili fotoları bırakıcam incelersiniz. Mesotherapy ürünün iddiası şu yönde 2 yıl içinde dökülmüş olan saçları geri dökülmemek üzere geri çıkarıyor ve tekrar dökülmüyormuş. Ürün içeriği Saç Aşısı 6ml X 10 Adet olarak satılıyor. Çok fazla satış yapan bir site yok gibi sadece trendyolda satışı var. Ürün içeriğinde dair bilgi bulamadım. Şöyle bir bilgi var Mesotherapy london saç aşısı içindeki yüksek orandaki vitaminler ile ilaçların küçük küçük iğne uçlarıyla doku altına verilmesi yöntemi olarak uygulanır. Bulunduğum yerdeki büyük eczanelere sordum, öyle bir serum yok dendi. Belki duyanınız bileniniz vardır diye konu açayım dedim. Konu hakkındab ilgi sahibi olanlar aydınlatırsa sevinirim.

Mesotherapy Saç Aşısı kullananlar.jpg

V

Volkan

Üye
İçerikle ilgili bilgi bulan varsa paylaşırsa etkisi olup olmadığı hakkında az çok bilgi sahibi oluruz.

R

Realite

Üye
Bu serumu kullanan arkadaşlar varsa son durumunuz ne aşamada bilgi verebilme durumunuz var mı?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
596
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
414
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
318
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
659
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
7
Üst Alt