Mesoplex Saç Serumu İşe Yarıyor mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Whitelife
  • 1K Görüntülenme
  • 3 Yorum
W

Whitelife

Üye
Mesoplex reklamlarını Facebook sayfasında görünce internet sitelerine gittim seçeneklere ürün açıklamalarına baktım, minoxil ve aminexile göre %92 daha güçlü etkili diyor. Son zamanlarda gördüm en ilginç satış durumu çok şaşırdım heyecanlandırdı diyebilirim. Saç dökülmesini %99 durdurduğu ve diğer benzer ürünlere karşı 3 kat daha fazla etkili diyor. Arkadaşlar yıllarca bir çok ürün çıktı sacsizlik gerçekten insani rahatsız ediyor ister istemez lakin işte yinede bir umut misali acaba olur mu diye? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
Screenshot_2022-07-12-10-56-22-272_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_2022-07-12-10-56-12-299_com.facebook.katana.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
W

Whitelife

Üye
Şu 15 günlük üründen Kredi Kartı işaretleyerek, ücretsiz olandan sipariş oluşturdum süreci paylaşacağım sizinle
IMG_20220712_110335.jpg

C

Chrisis

Üye
Üye
Firmasını arayıp bilgi aldınız mı? Ne kadar sürede etkisini gösterir saç çıkarıyor mu? Çıkarmazsa ne yapmam diye.

L

Levent

Üye
Kullanıp yorum yapabilecek varmı iddialı bir serumdu kimseden ses çıkmıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
597
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
416
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
319
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
660
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
14
Üst Alt