Mavi su kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Crenw
  • 465 Görüntülenme
  • 4 Yorum
C

Crenw

Üye
Arkadaşlar saçlarım feci şekilde dökülmeye devam ediyor önleri iyice seyrelme yaptı böyle giderse 2-3 yıla kalmaz kel olacağım. Estradiol losyon aldım iyi geldi dökülmeyi önledi yalnız sürekli kullanamıyorum. Hormon etkileşimi ve fiyatı pahalıya geldiği için alamıyorum. Finasterid ve minoxidil kullandım bir boka yaramadı. Minoxil ancak saçı döktü öylece kaldı. Seyreltmekten başka işe yaramıyor. Facebook'ta ve Instagram'da satılan yada uraw, biohira gibi herhangi marka mavi su saç serumu kullananlar faydasını saç çıkarttığını gören bilen var mı??

T

toledo

Üye
Bende internetten mavi su almıştım 4 ay kullandım saç çıkartıyor ama öyle dolacak diye beklemeyin biraz tüyleri kalınlaştırıyor başka etkisi olmadı

N

norm_life

Üye
Bende internetten mavi su almıştım 4 ay kullandım saç çıkartıyor ama öyle dolacak diye beklemeyin biraz tüyleri kalınlaştırıyor başka etkisi olmadı
Hocam bende mavi losyon alcam faceden bir satıcı satıyor yorumlara baktım bir çok kişi saç çıkardığını yazmış resimleri var vertex kısmı kapanmış baya etkisi olduğunu gördüm siz nerden aldınız almıştınız?

C

Cmn24

Üye
Mavi suyun içeriği hakkında bilgisi olan var mı? Forumlarda antiandrojen ve minoxidil katıldığını yazmışlar doğrumudur sizce?

sevenup

sevenup

Üye
Mavi suyun içeriği hakkında bilgisi olan var mı? Forumlarda antiandrojen ve minoxidil katıldığını yazmışlar doğrumudur sizce?
Antiamdrojen topikal olarak saç çıkartmıyor ama minoxidil kattıkları belli

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
597
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
416
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
319
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
661
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
18
Üst Alt