Mavi serum saç çıkaran yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lincoin
  • 233 Görüntülenme
  • 2 Yorum
L

Lincoin

Üye
Mavi serum olarak adlandırılan ürünlerin saç çıkaran etkisi olduğu iddiasıyla satıldığına dair birçok reklam ve tanıtım görülebilir. Ancak bilimsel olarak kanıtlanmış bir saç çıkarma etkisi bulunmamaktadır.

Mavi serum olarak bilinen ürünlerin çoğu, özellikle saç dökülmesine karşı tasarlanmış vitaminler, mineraller, amino asitler ve bitkisel özler gibi bileşenler içeren bir tür saç bakım ürünüdür. Bu bileşenlerin saç sağlığını korumaya yardımcı olduğu ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olabileceği düşünülmektedir.

Ancak, saç çıkarma etkisi sağladığı iddiası bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Saç dökülmesi veya saç seyrelmesi yaşayan kişiler, saç dökülmesine neden olan temel faktörleri ele alarak bir dermatoloğa veya uzman bir saç tedavisi kliniğine danışarak tedavi seçeneklerini tartışmalıdır.

Arkadaşlar hepinize Merhaba biliyorsunuz son yıllarda saç çıkaran mavi serum ya da losyon gibi ürünler gerek Facebook'ta gerek Instagram'da ya da alışveriş sitelerinde birçok farklı marka adı altında satılmaktadır. Bazı arkadaşlar Mavi saç çıkaran losyonun gerçekten saç çıkardığını söylemekte ve sosyal medyada birçok resimler yüklemektedir. Biz bu konuya bir açıklık getirelim hangi mavi losyon gerçekten saç çıkarıyor ya da saç çıkardığını gördünüz veyahut bu resmi olarak satılan farklı markaların mavi losuonları gerçekten işe yarıyor mu ya da yaramıyor mu bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.

K

Kami

Üye
Benim arkadaş Facebook'tan bir tane mavi losyon aldı o kadar alma dediğim halde 3 şişe kullandı saçı çıkarttığını hiç görmedim sürekli görürüm o da söylüyor param boşa gitti diye yani bilmediğiniz ürünleri almayın arkadaşlar paranız boşa gider

H

Hemşir_E

Üye
Arkadaşlar mavi serumu kullanan var mı saç çıkışı hakkında ne gördünüz bilgi verebilir misiniz.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
378
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
225
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
360
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
363
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
215
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
343
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
6
Üst Alt