Kwellada losyon yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi yunusemre
  • 169 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

yunusemre

Üye
Sanırım uyuz hastalığına yakalandım her tarafım kaşınmaya başladı bazen egzama gibi olan yerlerde var. Doktora gittim kwellada losyon verdi, banyodan sonra uyguluyorum 12 saat vücutta kalacak, sonra yıkanacağım. Kıyafetlerimi kaynar suda yıkayacağım, evi süpüreceğim, ilaçlama yapmam gerekli falan kıyafetleri bunu yıkadıktan sonra mı önce mi yapsam? Önce yapsam; tekrar kıyafetlere, etrafa yayılacak, sonra yapsam; ben temizlenmişken tekrar kıyafetlerden parazitler bana geçecek. Kwellada losyon kullananlar var mı bu ilaç nasıl kullanılır? Cildine uygulayan arkadaşlar yardım edebilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Kwellada losyon yorumları.jpg

R

reddxx

Üye
Öncelikle kıyafetlerden başla bence kükürtlü sabun kullan en önemli etken o çünkü eczane de losyon oluyor düzenli temizlik yaparsan bir hafta içinde birşey kalmaz

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
281
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
194
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
184
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
397
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
179
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
277
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
17
Üst Alt