Km3 Hair Solution Şikayet

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Eleanor
  • 450 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Eleanor

Üye
Km3 hair solution kullanıp memnun olmayan şikayet eden gördünüz mü, bir kaç yorum okudum ama hiç kullanan yok gibi. Sitesinde saç serumunu kullanıp 2 aydan sonra saç çıkışını görebilirsiniz yazmışlar tam içerik belli değil. Ürünün fiyatı 700 tl oldukça pahalı bana pek inandırıcı gelmedi açıkcası. Forumda kullanan arkadaşlar hakkında bilgisi olan olan varsa bizleri bilgilendirme yapabilir mi?

Y

Yusuf demir

Üye
Km3 hair solution kullanıp memnun olmayan şikayet eden gördünüz mü, bir kaç yorum okudum ama hiç kullanan yok gibi. Sitesinde saç serumunu kullanıp 2 aydan sonra saç çıkışını görebilirsiniz yazmışlar tam içerik belli değil. Ürünün fiyatı 700 tl oldukça pahalı bana pek inandırıcı gelmedi açıkcası. Forumda kullanan arkadaşlar hakkında bilgisi olan olan varsa bizleri bilgilendirme yapabilir mi?
Şu sitelere girip hiç yorum yapmam ama az önce başka arkadaşta yazmış şimdi onu cevapladım size de yazayım kardeşim biz 5 arkadaş beraber aldık hepimiz memnunuz bizde başka arkadaşta etkisini görüp aldık alıp almamak sana kalmış ama gerçekten sağlam saç çıkarıyor fotoğraf koyardım da öncesi sonrası ama biri alır başka yerde kullanır boşver

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
597
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
417
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
371
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
320
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
662
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
19
Üst Alt