Klinik Ossi Hair Saç Ekimi Lütfiye Hanım 4750 Greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Altun
  • 424 Görüntülenme
  • 4 Yorum
A

Altun

Üye
İzmir'de saç ekimi tavsiyesi olarak araştırma içersine tavsiye ile bulduğum lütfiye turan hanım efendi de saç ekimi yaptırdım. Saç ekim yaptırdığım klinik paylaşım yapılmasını istemiyor fakat bu kadar ilgi ve ekimi aceleye getirmeyip o kadar saat benimle ilgilenmeleri bu paylaşıma itti beni. Seyrelmiş bu saçıma bile yüksek greft ekmeleri sonraki dökülme ihtimali olan saçlarım için güzel bir strateji olması. Sonrasında en önemlisi İzmir’de tanınan bir doktorla çalışmaları ve operasyon sırasında ara ara gelip kontrol etmesi. Kısacası kendi adıma çok memnun kaldım sadece sonucu görmek istiyorum heyecanla.
Klinik Ossihair Lütfiye Turan - İzmir
Grefti tam hatırlamıyorum anesteziden dolayı ama 4750-5000 arasıydı. Greft sayısını ekim sırasında belirliyorlar kafadan sayı belirtmiyorlar ve tek seansta bitirme odaklı ikinci seansa bırakmak istemiyorlar. Önler ve tepe ayrılmaksızın sık ekim yaptılar. Donör bölgem sargıda diye çekemedim ama eşit alım yaptılar. Bundan sonrası artık benim dikkat etmeme bağlı. Fiyat politikası için değişikliğe gideceklerini söylemişlerdi. Ben 16 bin ödedim

ossi hair.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A

Altun

Üye
A

Altun

Üye
A

Altun

Üye
L

Leventtt_

Üye
Merhaba gerçekten çok hoş gözüküyor seyrek bir saç alanına böyle güzel bir ekim hoşuma gitti ayrıca sonucunuda paylaşırsanız çok sevinirim harika olmuş.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
102
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
258
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
128
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
253
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
146
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
317
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
21
Üst Alt