Katran sabunu kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi beachturk
  • 151 Görüntülenme
  • 1 Yorum
beachturk

beachturk

Üye
Arkadaşlar saçımda aşırı derecede kepek egzama var özellikle estradiol losyon kullanıyorum inanılmaz derecede kaşıntı, kabuklanma yapıyor Clear man kepek şampuanı kullanıyorum çok az faydası oluyor konazol şampuan kullanıyorum şimdi iyi geliyor ama herfün kullanılmıyormuş ben kaşıntıları azalması için saf organikardıç katranı sabunu kullanmak istiyorum aktardı önerdi 2 güne 1 kullancam aranızda katran sabunu yada şampuanı kullananlar varsa olumlu yada olumsuz etkilerini yorumlarını yazabilir mi?

T

tyler

Üye
ben yüzümdeki sivilceler için kullandım zaten kuru olan yüzümü daha da kurutup kaşındırdı, tam yağlı ciltlere uygun bir ürün ve faydasını da gördüler çevremde ki kullananlar ama saçtaki kalıntılara iyi gelir mi bilemem

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
264
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
96
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
108
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
176
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
204
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
359
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
18
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
25
Robots
17
Üst Alt