Kas yapmak için protein tozu şart mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Panelist
  • 249 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Panelist

Panelist

Üye
Kas yapmak için protein tozu gereklimidir, kas yapmak için protein tozu şart değildir. Protein tozu, yüksek protein içeriği nedeniyle genellikle sporcular ve egzersiz yapan kişiler tarafından kullanılan bir takviye ürünüdür. Ancak, protein tozu almadan da yeterli miktarda protein alınabilir. Protein tozu, takviye bir üründür ve spor yapan kişinin gündelik alması gereken protein miktarını karşılamasını sağlar.

Protein, kas gelişimi, onarımı ve korunması için gereklidir. Protein bakımından zengin gıdaların, özellikle de hayvansal kaynaklı gıdaların tüketimi, yeterli protein alımını sağlamak için yeterli olabilir. Bu gıdalar arasında tavuk, hindi, balık, süt, yoğurt, peynir, yumurta, kırmızı et ve diğer et türleri gibi protein açısından zengin gıdalar yer alır.

Ancak, protein tozu takviyeleri, yüksek protein alımı gerektiren sporcular ve egzersiz yapan kişiler için uygun bir seçenek olabilir. Bununla birlikte, herhangi bir takviye ürünü kullanmadan önce, sporcuların ve egzersiz yapan kişilerin uzman tavsiyesi alması önerilir.

S

Serkanx

Üye
Ben bir ara body yapıyordum whey protein tozu kullanmıştım 6 litre çok şekerli olduğundan bitince tekrar almadım faydası sürekli spor yaparsanız düzenli kullanırsanız oluyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
282
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
195
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
186
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
398
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
180
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
278
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
3
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
8
Robots
9
Üst Alt