HP Biotin ve Solgar Biotin Arasındaki Fark Nedir?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi explosen
  • 212 Görüntülenme
  • 7 Yorum
E

explosen

Üye
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi solgar biotin 5000 mcg kullanıyorum ancak fiyatı yükseldi maliyetli gelmeye başladı HP biotin miktar olarak fazla ve daha ucuz sizlerin fikirlerinle ihtiyacım var? Arasında kalite farkını var?

E

Ertunç

Üye
Hammadde kalitesi var sanırsam

E

Eros

Üye
Bende hp den solgara geçtim fakat aynı etkiyi göremedim maalesef şimdi tekrar hp biotine geçmeyi düşünüyorum

S

Serkanx

Üye
Bende medohbiotin 5 mg kullanıyorum en son berberim saçlarda çok fark etmiş söylemişti sürekli bu markayı kullanırım

K

kelaynak

Üye
Arkadaslar natures bounty markasının biotinini yada vitaminlerini kullanabilirsiniz solgar ile aynı hammadde kaliteli hemde fiyat olarak daha uygun.

B

byhell

Üye
Arkadaslar natures bounty markasının biotinini yada vitaminlerini kullanabilirsiniz solgar ile aynı hammadde kaliteli hemde fiyat olarak daha uygun.
Xpecia kullanıyorum, beraberinde 5000lik biotin kullansam ağır mı gelir acaba?

L

Leo

Üye
Bu markayı kolay bulamazsınız çoğu yerde yok medohbiotin 5 mg de iyi

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
439
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
181
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
395
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
249
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
399
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
852
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
20
Üst Alt