Hem ağrı kesici hem kas gevşetici krem önerisi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ferman
  • 196 Görüntülenme
  • 1 Yorum
F

Ferman

Üye
Arkadaşlar merhaba sırtımın sağ tarafında kürek kemiğimin üstünde omurganın yanında bir küçük bir alanda çok şiddetli ağrılar oluşuyor Bu ağrılar 2-3 yıldır vardı Son 1 yıldır inanılmaz derecede çoğaldı özellikle sabit oturduğunda Uzun süre ayakta kaldığında hareketsiz olduğunda bir nokta aramaya başlıyor ve sağ omuzumun geneline doğru yayılıyor. Doktora gittim muayene oldum MR'a girdim fıtık çıkmadı doktor herhangi bir sorun yok dedi ama dedim ki burada çok şiddetli bir ağrı oluşur özellikle kesik ağrısı gibi kas ağrısıdır kaslarla ilgili bir problem vardır dedi ve fizik tedaviye yönlendirdi. Önümüzdeki hafta fizik tedaviye başlayacağım ancak aklımda birkaç soru var bu bölgede ne ağrısı olabilir sizce. Kaslarda oluşan gerilmeden mi çekilmeden mi kaynaklanan bir ağrı oluşabilir mi sizin başınıza böyle bir problem gelip kas gevşetici krem ya da ilaç kullananlar ağrı kesici ilaç alanlar var mı hangi ilaçları kremleri önerirsiniz bilgi verirseniz sevinirim.

A

AhmetCan

Üye
Voltaren krem kullanabilirsin ağrıyan yerin üzerine sür bir kaç saat beklet geçiriyor ancak sonra yine ağrı olur kesin çözüm için kas problemi olduğunu anlamam için detaylı muyane olamam gerek.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
281
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
194
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
184
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
397
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
179
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
277
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
17
Üst Alt