Hamilelikte folik asit kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 175 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Hamilelikte folik asit kullanmak, bebeklerin doğumunda oluşabilecek bazı genetik anormallikleri önlemek için önerilir. Folik asit, hamilelikte bebeklerin sinir sistemi ve beyin gelişimini destekler. Hamile kadınlar, hamilelik öncesinde ve hamilelik süresince folik asit takviyesi almalıdır. Hamilelikte folik asit kullanmak, bebeklerin doğumunda oluşabilecek bazı genetik anormallikleri önlemek için önerilir.

Folik Asit Nasıl Kullanılır​

Folik asit genellikle günlük olarak takviye olarak alınır. Önerilen doz genellikle 400 mikrogramdır. Ancak hamile kadınlar için dozaj farklı olabilir ve doktor tarafından verilmelidir. Folik asit tablet, kapsül veya jeller şeklinde satılabilir. Önemli olan, dozajı ve kullanım şeklini doktorunuzla konuşarak ve doktorunuzun önerilerini takip ederek kullanmaktır.

D

Dilara

Üye
Merhaba arkadaşlar, folik asit olarak doktornuz size ne verdi herkese farklı veriyorlarmış hangisi en iyisidir?

Shady

Shady

Üye
Üye
Bana prognom tablet vermişti hamilelikten 2 ay başlamıştım sonrada 6 ay kullandım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
282
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
195
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
186
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
397
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
179
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
278
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
23
Üst Alt