Hamilelikte en iyi folik asit markası

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Durubeyaz
  • 212 Görüntülenme
  • 2 Yorum
D

Durubeyaz

Üye
Merhaba kızlar hamile değilim ama planlı gebelik düşünüyoruz eczaneden folik asit almak istiyorum hangi markayı önerirsiniz? Folik asit hamilelikte faydası varmış. Bunları aşağıya yazdım;

Folik asit hamilelikte faydaları:

1. Bebeklerin beyin ve sinir sistemlerinin gelişmesini destekler: Folik asit bebeklerin beyin ve sinir sistemlerinin gelişiminde çok önemli bir rol oynar. Hamileliğin ilk haftalarında bu vitamin alınması, bebeğin beyin ve sinir sistemlerinin düzgün bir şekilde gelişmesine yardımcı olabilir.
  2. Neural tub defectsi önler: Folik asit, bebekte spinal kord ve beyin açıklıkları (neural tub defects) gibi nöral tüp defektlerini önleyebilir.
  3. Kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu destekler: Folik asit, kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu destekler ve anemi (kansızlık) riskini azaltır.
  4. Hamileliğin başlangıcındaki riskleri azaltır: Folik asit, hamileliğin başlangıcındaki riskleri azaltabilir ve hamile kalma şansını artırabilir.
  5. Depresyon ve stresi azaltabilir: Folik asit, hamileliğin stres ve depresyon seviyelerini azaltabilir ve hamilelerin daha mutlu ve enerjik olmasına yardımcı olabilir.
Özet olarak, hamileliğin her aşamasında folik asit almak hamilelerin ve bebeklerin sağlığı için önemlidir.

D

Dilek

Üye
Bel folbiol kullanıyordum

H

haNzade

Üye
FolicUS Plus kullanmıştım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
282
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
195
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
186
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
398
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
180
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
278
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
13
Üst Alt