Golden Plus Mavi Serum Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rahman
  • 203 Görüntülenme
  • 1 Yorum
R

Rahman

Üye
Merhabalar arkadaşlar saç dökülmesini önlemek için üretilmiş olan golden plus mavi saç serumunu kullanıp deneyenler var mı saç çıkarma tepelerde incelmiş saçları kalınlaştırıyor mu ben de erkek gibi saç dökülmesi var ve giderek ilerliyor tepe bölgeme doğru iyice açılmalar başladı iki tane mavi saç serumun arasında kaldı bir tanesi bir biohira diğeri Golden plus mavi saç serumu nereden birini alıp kullananlar var mı aranızı çok merak ediyorum gerçekten saç çıkartıyor mu estradiol losyon kullanıyorum ve çok memnunum ek olarak da proscar ve biotin 5 mg vitaminli kullanıyorum. Bunlardan birini almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz. Golden plus mavi saç serumu içeriği hakkında internette bilgi bulamadım. İçeriği hakkında bilgisi olanlar varsa yazabilir mi?

GoldenPlus Golden Plus Mavi Saç Bakım Serumu 50 ml fiyatı 99.90 tl.

Golden Plus Mavi Serum Kullananlar Yorumları.jpeg

E

Eleanor

Üye
İlk defa duyduğum bir losyon kullanan olacağını sanmıyorum eğer kullanırsanız biohira mavi saç losyonunu kullanın.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
596
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
415
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
370
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
318
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
659
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
22
Üst Alt