Folixir Tablet Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Panelist
  • 362 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Panelist

Panelist

Üye
Günümüzde saç dökülmesi eski yıllara göre oldukça yükselmiş bir duruma geldi. Özellikle Androgenetik alopesi (Erkek tipi saç dökülmesi) bir çok genç erkeğin korkulu kabusu haline gelen önemli esteti ki rahatsızlıkların başında gelmeye başladı. Kadınlara göre erkeklerde görülme yüzdesi daha fazladır. Genç erkeklerde genetik faktörlere bağlı olarak 20'li yaşlarda saçların her iki tarafının geriye doğru çekilmesiyle birlikte kendini gösterir. Erken müdahale edilmediği takdirde ileri ki yıllarda kişiyi kalıcı kelliğe doğru götürür.

Folixir Tablet Kullananlar Faydaları.jpg

Folixir Tablet Nedir?​

Erkek tipi saç dökülmesini önlemek, yavaşlatmak diğer uygulanan dökülme önleyici serumların etkisini artırmak için ağızdan alınan saç besleyici, güçlendirici tablettir. Vitamin ve mineral takviyesi olduğundan dolayı hormonal etkisi yoktur. BU tip saç dökülmesini önlemek için kullanılan diğer ilaçlar olan finasterid, dutasterid kullanıldığında DHT üretimi vücutta engelleneceği için bir çok yan etki görülmesi olasıdır.

Folixir tablet içeriğindeki etken maddeler saç kökü hücrelerinin sağlıklı saç üretmesi için gerekli olan destekleyici maddeleri (Dr. Meral's Elixir® Nº 19 ve çeşitli özel bitki özleri, vitaminler, mineraller, esansiyel amino asitler v.b. gibi) ihtiva ettiğinden dolayı saç dökülmelerini önlemeye çalışır. Uyguladığınız tedavilerin daha hızlı başarılı sonuç vermesini sağlar.

Folixir Tablet Nasıl Kullanılır​

Günde bir tane sabah ve akşam yemeklerden sonra bir bardak su ile alınması gerekir. En etkili sonuç için Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü Serum ve Folixir Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile beraber kullanılması önerilir. Alınan sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Folixir 60 Tablet Fiyatı​

Ürün satış fiyatı 325 ₺ olarak internet sitleri yada büyük eczanelerde bulunabilir. Almadan önce fiyat araştırması yapmanızı öneririz.

Folixir Tablet İçeriği​

Günlük kullanım dozu olan 2 tablet içerisinde
AdıMiktarıDV
Niacinamide18MG90
Vitamin B6 Pyridoxine HCl5MG250
Folic Acid400MCG100
Vitamin B12 Cyanocobalamin2MCG33
Biotin300MCG100
Pantothenic Acid Calcium Pantothenate5MG50
Magnesium Magnesium Oxide formunda14MG4
Zinc Zinc Sulfate Monohydrate formunda14MG93
Dr.Meralu2019s Elixiru00ae No 19 1005MG
Millet Extract, Grape Seed Extract Procyanidin Oligomers,
L-Arginine HCl, Panax Ginseng Extract, N-Acetyl Cysteine NAC, L-Lysine, L-Carnitine L-Tartrate

Diğer Maddeler: Microcrystalline Cellulose, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide.

D

Destny

Üye
vitamine yeni başladım etkisini görünce yorumlarımı yazacağım

E

Esvet

Üye
kullanıyorum ancak gözle görülür olumlu bir sonuç fark edemedim

C

Crenw

Üye
Fiyatı çok pahalı gerçi çoğu ürün pahalandı

Player

Player

Üye
İçeriğinde dht önleyici var mı arkadaşlar yoksa ben mi göremedim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
439
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
181
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
395
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
248
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
399
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
851
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
24
Üst Alt